KONEČNE PROGRESÍVNE ŠOŠOVKY UPRAVENÉ MÔJMU ŽIVOTNÉMU ŠTÝLU

Objavte progresívne šošovky dokonale prispôsobené Vašim očiam a životnému štýlu.

OTESTUJTE, KTORÉ PROGRESÍVNE OKULIARE SA HODIA PRÁVE K VÁŠMU ŽIVOTNÉMU ŠTÝLU.

Vyberte ten pravý variant progresívnych šošoviek presne pre Vás. Je to úplne jednoduché – stačí iba vybrať obrázky, ktoré najlepšie zodpovedajú Vášmu pracovnému a súkromnému životu a tiež spôsoby, akým trávite svoj voľný čas. Pre získanie optimálneho odporúčania stačí označiť šesť a viac obrázkov.

Ďakujeme za vykonanie testu. Kliknutím na "Zobraziť výsledky" zobrazí sa vyhodnotenie, kliknutím na "Reštartujte test" zopakujete test.

  • expert_notebook
  • allround_bed
  • expert_guitar
  • active_golf
  • expert_drawing
  • allround_plants
  • active_doctor
  • individual_pilots
  • expert_chess
  • active_mountain

PROGRESÍVNE ŠOŠOVKY PRE AKÝKOĽVEK ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Už ste našli optimálny variant šitý na mieru práve pre Vás? Revolučný lifestylový koncept Rodenstock žiadajte priamo u svojho očného optika.

Nový lifestylový koncept Rodenstock umožňuje ľahký výber optimálnych progresívnych okuliarov presne pre Váš životný štýl. Je jedno, či patríte k všestranným typom ľudí alebo medzi profesionálov s úzkou špecializáciou, Rodenstock Vám teraz prináša jedinečnú možnosť vybrať si progresívne šošovky šité presne na mieru Vašim individuálnym nárokom. S produktmi radu Rodenstock Premium Multigressiv® MyLife 2 a Impression FreeSign® 3 je možné dosiahnuť dokonca až 100% adaptáciu na Vaše individuálne zrakové požiadavky.

Typ ALLROUND - všestranne zameraný typ

icon-allround

VÁŠ VÝSLEDOK

Typ ALLROUND - všestranne zameraný typ

• Radi zažívate stále nové a nové veci?
• Každý deň čelíte najrôznejším výzvam?
• Vždy sa riadite heslom, že zmena je život?

Potom sú pre Vás tou najlepšou voľbou progresívne šošovky variant ALLROUND, ktoré poskytujú maximálny vizuálny komfort pri všetkých aktivitách vo všetkých troch zrakových oblastiach – do diaľky, na strednú vzdialenosť aj do blízka.

Výsledky tohto testu sú iba orientačné a v žiadnom prípade nenahradia plnohodnotné precízne vyšetrenie u profesionálneho očného optika.


SPUSTIŤ TEST OPÄŤ

Typ EXPERT – pre úzku špecializáciou

icon-expert

VÁŠ VÝSLEDOK

Typ EXPERT – pre úzku špecializáciou

• Často pracujete na cestách?
• Absolvujete veľa pracovných stretnutí a prezentácií?
• Väčšinou sa pohybujete v uzavretých priestoroch – budovy, kancelárie, sklady...?


Ideálny variant pre Vás sú progresívne šošovky EXPERT s optimálnym videním vo všetkých vzdialenostiach bez akýchkoľvek rušivých prechodov aj dostatočne širokou oblasťou pre dokonalé a jasné videnie na strednú vzdialenosť. Vhodné sú najmä pre prácu v uzavretých priestoroch, kancelárie, sklady, ordinácie, školy…

Výsledky tohto testu sú iba orientačné a v žiadnom prípade nenahradia plnohodnotné precízne vyšetrenie u profesionálneho očného optika.


SPUSTIŤ TEST OPÄŤ

Typ ACTIVE

icon-active

VÁŠ VÝSLEDOK

Typ ACTIVE

• Žijete aktívnym štýlom, ktorý je plný vzrušenia?
• Trávite veľa času na cestách, za volantom auta?
• Ste stále v pohybe a striedate často videnie do diaľky a na strednú vzdialenosť, ako napr. počítač?

Vo Vašom prípade predstavujú ideálnu voľbu progresívne šošovky Rodenstock vo variante ACTIVE, ktorý poskytuje extrémne vysokú stabilitu obrazu pri videní do diaľky, rovnako ako veľmi široké oblasti videnia do diaľky a na strednú vzdialenosť.

Výsledky tohto testu sú iba orientačné a v žiadnom prípade nenahradia plnohodnotné precízne vyšetrenie u profesionálneho očného optika.


SPUSTIŤ TEST OPÄŤ

Typ INDIVIDUÁL

icon-individual

VÁŠ VÝSLEDOK

Typ INDIVIDUÁL

• Sú Vaše nároky na videnie úplne špecifické a vymykajú sa všetkým spomenutým variantom?

Potom sú pre Vás optimálnou voľbou progresívne šošovky s INDIVIDUÁLNYM dizajnom. Teda šošovky plne prispôsobené Vašim špecifickým nárokom, či už trávite väčšinu času vonku, alebo sa napríklad zaoberáte aktivitami vyžadujúcimi najmä videnie do blízka.

Výsledky tohto testu sú iba orientačné a v žiadnom prípade nenahradia plnohodnotné precízne vyšetrenie u profesionálneho očného optika.


SPUSTIŤ TEST OPÄŤ

PERFEKTNÉ RÁMY PRE VAŠE PROGRESÍVNE ŠOŠOVKY

Objavte ľahké, dekoratívne rámy vybavené patentom firmy Rodenstock, bezúdržbovými titánovými kĺbmi. Jedná sa o inovatívne a vysoko estetické riešenie, bez použitia akýchkoľvek skrutiek, ktoré zabezpečuje extra dlhú životnosť rámov a nedeformuje ich tvar. Príkladom je model R7054 ocenený prestížnou cenou za dizajn “iF design award 2017”, a aj dámske modely R7065 a R7066 v nádherných, typicky ženských farebných variantoch podľa poslednej módy.

PREHĽAD KOLEKCIE

REFERENCIE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV A OPTIKOV

testimonial_fotografin

MS RELOVSKY, E.

"S mojimi progresívnymi okuliarmi sme si padli do oka od samého začiatku. Vďaka jednotlivým lifestylovým variantom bol výber správnych šošoviek pre mňa úplnou hračkou."

MR WAXENBERGER, J.

"Progresívnym šošovkám Rodenstock nemám absolútne čo vytknúť. Navyše som si na ne nemusel akokoľvek zvyknúť a pripadalo mi, že ich nosím odjakživa."

testimonials_frau

MS MAURER, E.

"Ako učiteľka musím súčasne vidieť na svoj stôl, ale aj sledovať svojich žiakov. A s progresívnymi šošovkami Rodenstock zvládam oboje úplne skvelo! Keď teraz svojim žiakom predčítavam, nemusím už preskakovať pohľadom mimo svoje okuliare."

ingenieur-round

MR JUNG, U

"Výber z troch lifestylových variantov je pre mňa presne to pravé. Vďaka tomuto konceptu som si pre seba vybral tie správne progresívne okuliare."

0%

všetkých respondentov označilo okuliare so šošovkami Impression FreeSign® 3 za produkty
s bezkonkurenčným komfortom nosenia, ktorým sa ich zrak spontánne prispôsobil hneď pri prvom nasadení.2

0%

testovaných osôb jasne pociťuje pozitívny prínos individuálne optimalizovaných šošoviek pre svoj každodenný život.2

0%

respondentov uviedlo, že so šošovkami Impression FreeSign® 3 nevníma žiadne deformácie obrazu.2

0%

respondentov ohodnotilo progresívne šošovky Impression FreeSign® 3 ako veľmi dobré. Viac než polovica z celkového počtu potom uviedla, že sa jedná o vôbec najlepšie progresívne šošovky, s ktorými sa kedy stretli.1

0%

účastníkov popísalo pocit z nosenia okuliarov so šošovkami Impression FreeSign® 3 ako veľmi komfortné, zvlášť napr. pri chôdzi po schodoch.2

1 Zdroj: Telefonická anketa iniciovaná roku 2015 firmou Rodenstock bola vykonaná u 200 nemeckých a švajčiarskych očných optikov.
2 Zdroj: Štúdia z roku 2014 iniciovaná firmou Rodenstock. Tejto štúdie sa zúčastnilo 51 subjektov, ktorí počas nej porovnávali šošovky radu Impression FreeSign® 3 a moderné progresívne šošovky vyrobené technológiou Freeform.