Rodenstock Road Sun.

Zoznámte sa so slnečnými okuliarmi pre šoférov od Rodenstocku.

Skvelo vidieť, bezpečne šoférovať.

Dobrý zrak a istota pri šoférovaní sú neoddeliteľne spojené. V letnom období je videnie zhoršené vďaka jasnému slnečnému svetlu. Väčšina šoférov sa potom cíti neisto a zvyšuje sa riziko spôsobenia nehody.

Slnečné okuliare Rodenstock Road so špeciálne vyvinutými šošovkami sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby šoférov. Majú veľa výhod, ktoré Vám pomôžu cítiť sa bezpečne na ceste.

*Zdroj: DA Direkt @ Statista 2015, 4. DVR © Statista 2015

Nájsť optiku

Menej oslnenia a viac kontrastov

Slnečné okuliare Rodenstock Road majú špeciálne vyvinuté hnedé tónovanie znižujúce intenzitu dopadajúcich slnečných lúčov.
Okuliarové šošovky napriek tomu umožňujú pohodlne prečítať údaje na displeji prístrojovej dosky auta či navigácie.

Okrem toho, inovatívne vrstvy obmedzujú rušivé odrazy a zvyšujú kontrasty, ktoré prispievajú k pohodlnému šoférovaniu. Poskytujú očiam plnú ochranu pred slnečným žiarením UVA/UVB.

Nájsť optiku

NEOBMEDZENÉ ZORNÉ POLE A ĽAHKÁ ZMENA POHĽADU.

Vďaka maximálne širokým oblastiam videnia umožňujú šošovky Rodenstock Road perfektné ostré videnie – a to aj pri rýchlych zmenách pohľadu.

Bezpečný odhad vzdialenosti

Špeciálny výpočet okuliarových šošoviek zabezpečuje široké zorné pole, symetriu medzi pravým a ľavým okom, a tým prináša perfektné priestorové videnie.

Okuliare si nechajte nasadené aj potom keď vystúpite z auta

Rodenstock Road / Road Sun okuliarové šošovky sú vhodné nielen pre šoférov, ale sú ideálne na nosenie po celý deň aj pri voľnočasových aktivitách.

Nájsť optiku

PRVÉ OKULIARE PRE ŠOFÉROV S TÜV CERTIFIKÁTOM.

Okuliarové šošovky Rodenstock Road sú vhodné pre celodenné používanie. Vyvinuli sme šošovky, s ktorými môžete pokojne šoférovať v tme, pri oslňujúcom svetle, v hustej cestnej premávke alebo v zlom počasí. Progresívne šošovky Impression® Road 2 získali certifikát TÜV*.

*V rámci užívateľského testu vykonaného TÜV Rheinland, boli testované nasledujúce kritéria: čas pre prispôsobenie, zorné pole, oslnenie, kontrasty, reprodukcia farieb a čistenie. Celkové hodnotenie sa vzťahuje na stupnici od 1 do 5.

K okuliarovým šošovkám Rodenstock pre šoférov

Vzlietnite s Aviatorom na očiach

Slnečné okuliare R 1380 sú ideálne pre šoférovanie auta. Nielen, že vyzerajú skvelo, ale ich veľké šošovky poskytujú nerušený pohľad a jemné stranice nezasahujú do Vášho zorného poľa, a to aj pri pohľade cez rameno.

Vzhľadom ku svojej nízkej hmotnosti sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie.

Viac o tomto modeli