PREDSTAVUJEME NIEČO VEĽKÉ
B.
I.
G.
Biometric
Intelligent
Glasses
scroll down
Okuliare Rodenstock
Váš zoznam želaní
Váš očný optik

PREDSTAVUJEME NIEČO VEĽKÉ B.I.G.

Pretože každé oko je iné.

BIOMETRIC

Predstavujeme prvé vysoko presné progresívne okuliarové šošovky vyrobené podľa kompletného biometrického modelu očí. Vo firme Rodenstock meriame biometriu celého oka v niekoľkých tisícoch bodov. Údaje následne digitálne prenášame priamo do výroby okuliarových šošoviek. Výsledok: najpresnejšie okuliare na svete.

Biometrické okuliarové šošovky od firmy Rodenstock.

Navštívte nás na veľtrhu Opta 2020.
Tešíme sa na Vás!

INTELLIGENT

Nastal čas rozoznávať ľudí ako individuálnych jedincov s očami rôznych tvarov a veľkostí. Aby sme zabezpečili každému čo najostrejšie videnie, musíme vytvoriť okuliarové šošovky na základe individuálneho merania očí každého človeka. A to vyžaduje zmenu v spôsobe, ako sa okuliarové šošovky merajú a vyvíjajú. Jedine tak vytvoríme dokonalé okuliare pre najostrejšie možné videnie.

GLASSES

Sme odborníkmi na víziu dokonalého videnia. To nás motivuje k tomu, aby sme ľuďom po celom svete poskytovali tie najlepšie progresívne okuliare. Neuspokojíme sa iba so štandardom - vždy ideme o krok ďalej.

Žiadosť o objednanie

Pošlite nezáväznú žiadosť o objednanie u očného optika podľa vášho výberu.Telefón
Fax

Váš zoznam želaní

Ak chcete pomôcť vášmu očnému optikovi pripraviť sa na váš objednaný termín, priložte k žiadosti o objednanie svoj zoznam želaní s okuliarmi a rámami, ktoré ste si vybrali.

Vaša žiadosť o objednanie bola úspešne odoslaná

Onedlho dostanete e-mailom potvrdenie údajov, ktoré ste odoslali očnému optikovi. Očný optik sa s vami priamo spojí, aby ste dohodli stretnutie.

SPÄŤ DOMOV
Bohužiaľ, vašu žiadosť nebolo možné odoslať!

Skúste to opäť, prosím.