0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: House of Better Vision  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

26

+

=

dvadsaťosem

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1653030 - doc-Id: 1643562
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Prečo je meranie očí také dôležité?

Vaše oko je rovnako jedinečné ako vaša DNA. Presné namerané dáta predstavujú prvý krok k okuliarom, ktoré vám umožnia úplne využiť váš zrakový potenciál.

Krok 1: Konzultačná schôdzka

Najprv sa vás optik opýta na vaše požiadavky ohľadom okuliarov, napríklad aký je typ vašej práce, či veľa cestujete, športujete alebo čítate a aké problémy s tým súvisia.

Krok 2: Sken oka

Každé oko je jedinečné. Aby sa zabezpečilo úplné využitie vášho zrakového potenciálu, vaše oči budú ideálne automaticky zmerané moderným skenerom s vysokou presnosťou pri 1 000 meracích bodoch. To umožní zohľadniť aj tie najmenšie odchýlky v oku. Na rozdiel od konvenčných meracích zariadení skener Rodenstock DNEye® nezaznamenáva iba refrakčné chyby oka, napríklad týkajúce sa sférických dioptrii, cylindra alebo osi. Meria tiež high order aberrations, ktoré sú napríklad zodpovedné za oslabený kontrast a slabé videnie za šera.

Krok 3: Subjektívny test videnia

Potom vás váš optik Rodenstock požiada, aby ste absolvovali úplný bežný subjektívny test videnia.

Krok 4: Meranie okuliarov

Len vo firme Rodenstock umožňuje systém 3D video merania ImpressionIST® zohľadniť aj tvar tváre a očný rozostup pri výpočte skiel na mieru. Keď sa pozriete do zrkadla s prednastaveným rámom, kamera nasníma obrázky z rozličných perspektív. Pomocou obrázkov sa dajú presne zmerať niektoré parametre, ako je tvar vašej tváre a očný rozostup, v spojení s vybraným rámom.

Výsledok

Stojí to za to! Dáta z meracieho zariadenia aj informácie zo subjektívneho testu videnia sa pošlú spoločnosti Rodenstock spolu s vašou objednávkou. To nám umožní vyrobiť dokonalé sklá, ktoré sú optimálne prispôsobené vašim očiam v každom jednotlivom bode pohľadu. Technológia DNEye® vám umožní využiť váš vizuálny potenciál na maximum. Výsledkom sú rozsiahlejšie vizuálne zóny a ostrejší zrak s vysokým kontrastom, a to aj za šera. Stručne povedané, je to nový vizuálny pocit, ktorý nikdy predtým neexistoval. Prirodzene, rovnaký postup sa používa aj na prispôsobenie našich slnečných okuliarov.

  • rozsiahla individuálna analýza celého vizuálneho systému
  • 100 % využitie individuálneho zrakového potenciálu
  • najostrejší zrak s vysokým kontrastným videním
  • maximálne pohodlie a okamžitá kompatibilita nových okuliarov