Individualizované produkty z továrne Rodenstock

Individualizovanejšie to už nejde: V továrni Rodenstock vyrábame okuliarové šošovky podľa špeciálnych a nezvyčajných požiadaviek.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Optimálne okuliarové šošovky pre výnimočné požiadavky na videnie.

Špeciálne okuliarové šošovky pre koníčky a prácu, pri vážnych chybách zraku - ako odborníci pre špeciálne okuliarové šošovky prijímame v Rodenstocku s chuťou každú výzvu!

Tá správna okuliarová šošovka pre akékoľvek individuálne potreby.

  • Každý pár očí je jedinečný. A mnohé sú také jedinečné, že za úvahu stoja iba špeciálne vyrobené okuliarové šošovky. Ako v prípade extrémnej myopie (krátkozrakosti) s až -47 dioptriami alebo vážnej hyperopie (ďalekozrakosti) s až +35 dioptriami. Vyrábame aj na mieru prispôsobené okuliare pre špeciálne potreby po operácii šedého zákalu alebo pri akomodatívnom škúlení u detí.

  • Dobrý zrak v profesionálnom živote je nevyhnutný pre chirurgov, pilotov, remeselníkov alebo korektorov.
    Ponúkame špeciálne okuliarové šošovky presne pre týchto zákazníkov, kde sú zorné polia individuálne upravené: napríklad s rozsahom videnia nablízko v hornej časti šošoviek pre remeselníkov, ktorí vykonávajú práce nad hlavou, alebo pre pilotov, ktorí musia vidieť na prístroje v hornej časti kokpitu.

  • Zrakové pomôcky za dávnych čias neboli vždy zvlášť dobré, ale mali istý šarm. Ešte aj dnes sa mnohí ľudia radi ponoria do éry lorňonov, cvikrov, monoklov a divadelných ďalekohľadov a nechcú sa na ne iba pozerať, ale aj ich používať. Vybavíme vaše poklady špeciálnymi okuliarovými šošovkami podľa vašich dioptrií. Môžete si tak vychutnať estetiku starých dobrých časov so súčasným pohodlným videním.

  • Ligotavé farebné ryby a fantastické útesy: Každý, kto objavil jedinečný svet pod vodou, ho chce vidieť znova a znova a čo možno najjasnejšie. Preto Rodenstock ponúka okuliarové šošovky na potápačské okuliare, ktoré sú jednoducho vsadené do potápačskej masky. Pre krátkozrakosť i ďalekozrakosť od -10 do +10 dioptrií: Ponúkame perfektné riešenie pre váš zrak, ktoré vám umožní nové a nové fascinujúce zážitky v mori.

B.I.G. EXACT®
Ako sú vyrobené Vaše biometrické šošovky

S biometrickými šošovkami, založenými na unikátnej technológii DNEye®, vytvára Rodenstock revolučný posun vo výpočte progresívnych šošoviek. Presne zohľadňujeme a určujeme jedinečný tvar a veľkosť každého oka, a to zohľadnením pri výrobe.

Viac o B.I.G. EXACT
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading