0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

2

+

=

dvadsaťdeväť

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1653122 - doc-Id: 1643409
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

I AM FREE. S najlepším progresívnymi okuliarovými šošovkami Rodenstock všetkých čias

Impression FreeSign® 3


Progresívne okuliare

 
 

Impression FreeSign® 3 v skratke:

  • Najlepšie videnie hneď od začiatku – žiadny čas aklimatizácie
  • Maximálna stabilita obrazu a minimálne deformácie
  • Pohodlné videnie aj pri chôdzi po schodoch
  • Úplne prirodzené videnie bez „plávajúcich“ efektov
  • K dispozícii v 4 variantoch
 
 
 
 
Zaneste tento leták
do vašej optiky hneď teraz!

Progresívne okuliarové šošovky Impression FreeSign® 3

Také jedinečné ako váš životný štýl.

Vyskúšajte progresívne okuliarové šošovky FreeSign® 3, ktoré sú dokonale prispôsobené vášmu životnému štýlu, a získajte oslobodzujúcu a jedinečnú skúsenosť, akú ste ešte nikdy nezažili. Máte aktívny životný štýl, veľa cestujete a športujete? Alebo je pre váš život typické cestovanie a práca s notebookom? Ponúkame vám vaše vlastné progresívne okuliarové šošovky na mieru. Vychutnajte si úplne nový pocit zo života – budete uvoľnenejší, schopnejší a plný energie.

4 varianty pre úplný jedinečný vizuálny komfort

Nezáleží na tom, či si vyberiete individuálny dizajn alebo jeden z našich typov dizajnu – vždy dostanete okuliare, ktoré sú v dokonalej harmónii s vašimi očami aj s vašim životným štýlom. S okuliarovými šošovkami Impression FreeSign® 3 vás čaká pocit slobody.

Active

Charakterizujú váš životný dynamicky štýl ako turistika alebo bicyklovanie? Potom dovoľte, aby vás Impression FreeSign® 3 Active presvedčili svojou veľmi veľkou stabilitou obrazu pri pozeraní do diaľky a na stredné vzdialenosti.

Allround

Ste univerzálny talent s vysokými nárokmi na videnie – bez ohľadu na to, či varíte, šoférujete alebo čítate? Potom sú pre vás tie pravé Impression FreeSign® 3 Allround s ich maximálnym vizuálnym komfortom pre všetky zóny, od videnia na blízko až po videnie do diaľky.

Expert

Pre každého, kto túži po ideálnom, hladkom videní na všetky vzdialenosti so zvláštnym zreteľom na pozeranie na strednú vzdialenosť. Sú pre vás dokonalé, pokiaľ je pre váš každodenný život typické cestovanie a vyžaduje si častú prácu s notebookom.

Individual

Vyberte si prémiový variant – jasný, jedinečný dizajn, ktorý dokonale ladí s vašim životným štýlom. Vďaka jedinečnej kombinácii Impression FreeSign® 3 a inovatívnych techník merania, ako je napríklad DNEye®, sú všetky okuliarové šošovky vyrobené individuálne na mieru pre konkrétne oko. Takto sú opravené všetky aberácie vášho oka a vy si môžte vychutnať maximálne ostré a prirodzené videnie.

Viac o EyeLT®

Iné technológie výroby okuliarových šošoviek