Okuliarové šošovky?
Samozrejme Rodenstock!

S našimi prémiovými povrchovými úpravami môžete mať svoje okuliare ešte odolnejšie voči nečistotám alebo ľahšie udržateľné a zároveň môžete lepšie chrániť svoje oči.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik
Špičková technológia okuliarových šošoviek

Odolné proti poškriabaniu, takmer nerozbitné a funkčné proti oslneniu

U okuliarových šošoviek existujú značné rozdiely v kvalite. S okuliarmi v kvalite značky Rodenstock sa môžete spoľahnúť predovšetkým na úplnu spoľahlivosť a spokojnosť. Tieto vylepšenia Vám pomôžu užívať si Vaše okuliare po dlhý čas. Napríklad neviditeľná ochranná vrstva predlžuje životnosť, odolnosť proti poškriabaniu alebo zlepšuje priehľadnosť cez okuliarovú šošovku. Nechajte si zhotoviť svoje okuliare ako "multifunkčné" a vyberte si u svojho optika z nasledujúcich osvedčených high-tech riešení okuliarov Rodenstock:

Ochrana a estetika

Okuliarové šošovky s prvotriednou povrchovou úpravou

Vďaka špičkovým technológiám povrchových úprav Solitaire® 2 sú okuliarové šošovky Rodenstock trvanlivejšie a odolnejšie proti poškriabaniu, odpudzujú nečistoty, mastnotu a vodu. Navyše znižujú nepríjemné odlesky spôsobené svetelnými reflexmi a zabezpečujú tak jasný pohľad do očí. Či už potrebujete ochranu proti nečistotám a prachu, najnovšia generácia ochrany proti UV žiareniu alebo uvoľnené videnie vďaka redukcii umelého svetla z notebookov alebo mobilných telefónov - spýtajte sa svojho optika na vylepšienie Rodenstock Solitaire® 2.

Najostrejšie videnie za všetkých svetelných podmienok

Samozafarbovacie okuliarové šošovky Rodenstock

Naše samozafarbovacie šošovky sa automaticky prispôsobia každej svetelnej situácii a umožňujú tak vždy uvoľnené videnie bez oslnenia. V interiéri sú absolútne číre a vonku sa zafarbia v závislosti na okolitých podmienkach.

Hlboké stmavnutie a rýchle rozjasnenie poskytujú hmatateľný zrakový komfort, chránia pred UV žiarením a obmedzujú potenciálne škodlivé modré svetlo. Samozafarbovacie šošovky Rodenstock, ktoré sú k dispozícii v štyroch farbách, zaručujú všestranné použitie a štýl. Či už ich používate ako okuliare dioptrické alebo slnečné. ColorMatic® ponúka uvoľnené a ostré videnie v každej situácii, čo z nich robí dokonale šikovné okuliare pre každodenné použitie.

Viac o okuliarových šošovkách ColorMatic® vo videu
Iba svetlo, ktoré naozaj potrebujete

Ochrana očí pred svetlom

UV žiarenie môže byť škodlivé pre Vašu pokožku, ale tiež pre Vaše oči a preniká do nich cez mraky, aj keď je zatiahnuté.

High-tech materiál použitý v ochrane proti svetlu - PRO410 úplne filtruje modré zložky svetla až do ~410 nm, ktoré sa vyskytuje napríklad v dennom svetle. To znamená, že Vaše oči dostávajú iba svetlo, ktoré skutočne potrebujú.

Dlhotrvajúca čistota

Povrch tak hladký, že sa naň nič nenalepí

Čistý povrch okuliarovej šošovky po celý deň? Presne to je naša inovatívna povrchová úprava X-tra Clean. Tento extrémne hladký povrch znamená, že sa naň takmer nelepia nečistoty - a pokiaľ áno, je možné ich odstrániť. Táto výnimočná úprava Rodenstock Vám ponúka: Dlhodobo krištáľovo čisté videnie a tiež ľahké čistenie úplne bez šmúh a nečistôt.

Zoznámte sa s technológiou X-tra Clean vo videu
Biometricky presné okuliarové šošovky

Pretože každé oko je iné

Biometrické okuliarové šošovky vytvorili novú generáciu okuliarových šošoviek: Vďaka inovatívnym technológiám je možné určiť stred ostrého videnia pre každé oko zvlášť. Výsledkom je, že ako nositelia okuliarov máte prospech z najostrejšieho videnia v každom smere pohľadu pri akejkoľvek príležitosti.

Viac o biometrických šošovkách

Nie ste si istý, aký typ okuliarov alebo aké vlastnosti okuliarových šošoviek sú pre vás vhodné?
Využite nášho online poradcu!

Začiatok online konzultácie

Návod na použitie pre praktické optiky

V súlade so smernicami o zdravotníckych prostriedkoch, tu nájdete návod na použitie našich šošoviek k stiahnutiu.

Návod na použitie
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading