Šošovky do okuliarov?
Samozrejme od Rodenstocku!

Vaše okuliare budú ešte odolnejšie, ľahko sa budú čistiť a zároveň budú chrániť vaše oči.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik
Vysoko presné šošovky

Moderné šošovky: trvalé, odolné proti rozbitiu, poškriabaniu a antireflexné.

Pokiaľ ide o okuliarové šošovky, existujú značné rozdiely v kvalite. S kvalitnými šošovkami Rodenstock sa môžete spoľahnúť na zaručenú bezpečnosť, overenú spoľahlivosť a predovšetkým úplnú spokojnosť.
Predovšetkým povrchové úpravy prispievajú k tomu, aby ste sa z okuliarov tešili dlhý čas. Tieto neviditeľné ochranné vrstvy zlepšujú životnosť, odolnosť proti poškriabaniu a antireflexné vlastnosti šošoviek. Či už ide o ochranu pred nečistotami a prachom, najnovšiu generáciu ochrany pred UV žiarením alebo uvoľnené videnie vďaka redukcii umelého svetla z notebookov alebo smartfónov - opýtajte sa svojho optika na vylepšenia Solitaire® od spoločnosti Rodenstock.

Solitaire® Layr

Prémiová ochrana. Vrstva po vrstve.

Špičková technológia Solitaire® LayR dopĺňa biometrické šošovky Rodenstock o multifunkčné vlastnosti inovatívnej technológie LayR, ktorá nositeľovi ponúka výrazne jasnejšie videnie - vrstvu po vrstve.

Biometrické šošovky dokonale dopĺňa

Špičková technológia Solitaire® LayR dopĺňa biometrické šošovky Rodenstock o multifunkčné vlastnosti inovatívnej technológie LayR, ktorá nositeľovi ponúka výrazne jasnejšie videnie - vrstvu po vrstve.

*V porovnaní s predchádzajúcou generáciou
**Štúdia vykonaná v auguste 2018 nezávislým inštitútom pre spoločnosť Rodenstock.

Najostrejšie videnie za všetkých svetelných podmienok

Samozafarbovacie okuliarové šošovky Rodenstock

Naše samozafarbovacie šošovky sa automaticky prispôsobia každej svetelnej situácii a umožňujú tak vždy uvoľnené videnie bez oslnenia. V interiéri sú absolútne číre a vonku sa zafarbia v závislosti na okolitých podmienkach.

Hlboké stmavnutie a rýchle rozjasnenie poskytujú hmatateľný zrakový komfort, chránia pred UV žiarením a obmedzujú potenciálne škodlivé modré svetlo. Samozafarbovacie šošovky Rodenstock, ktoré sú k dispozícii v štyroch farbách, zaručujú všestranné použitie a štýl. Či už ich používate ako okuliare dioptrické alebo slnečné. ColorMatic® ponúka uvoľnené a ostré videnie v každej situácii, čo z nich robí dokonale šikovné okuliare pre každodenné použitie.

Viac o okuliarových šošovkách ColorMatic® vo videu
Biometricky presné okuliarové šošovky

Pretože každé oko je iné

Biometrické okuliarové šošovky vytvorili novú generáciu okuliarových šošoviek: Vďaka inovatívnym technológiám je možné určiť stred ostrého videnia pre každé oko zvlášť. Výsledkom je, že ako nositelia okuliarov máte prospech z najostrejšieho videnia v každom smere pohľadu pri akejkoľvek príležitosti.

Viac o biometrických šošovkách
Online poradca pre výber okuliarov

Pripravte sa na nákup tým najlepším možným spôsobom

Nájdite si tie správne okuliare v niekoľkých krokoch pomocou tohto online nástroja. Pomocou niekoľkých otázok o Vašich návykoch a životnom štýle budete sprevádzaní konzultačným procesom od Vášho očakávania až k Vašim novým perfektným okuliarom.

Začiatok online konzultácie

Návod na použitie pre praktické optiky

V súlade so smernicami o zdravotníckych prostriedkoch, tu nájdete návod na použitie našich šošoviek k stiahnutiu.

Návod na použitie
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading