Rodenstock

Okuliarové rámy pre pánov

scroll down
Okuliare Rodenstock
Váš zoznam želaní
Váš očný optik

Okuliarové rámy od firmy Rodenstock pre pánov

Okuliarové rámy od firmy Rodenstock pre pánov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

S okuliarmi od firmy Rodenstock vidíte lepšie.

Či ide o slnečné okuliare alebo dioptrické okuliarové šošovky, vaše okuliare by mali byť rovnako jedinečné ako vaše oči. Presne to dostanete od firmy Rodenstock. Pretože okuliarové šošovky aj rám okuliarov sú špeciálne prispôsobené pre vás podľa vašich potrieb. Dioptrické rámy od firmy Rodenstock sú perfektnou symbiózou technológie a estetiky a spájajú nadčasový dizajn s najvyšším technickým štandardom pre najvyšší komfort pri nosení. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je titán a nehrdzavejúca oceľ a zostavené pomocou najnovších technológií, čím vzniknú majstrovské diela s dlhou životnosťou. Celkove máme zaregistrovaných vyše 130 patentov. Jednou z našich inovácií je napr. okuliarový rám T-Lite, ktorý váži iba 4,7 g, a patrí preto medzi najľahšie okuliare na svete.

Žiadosť o objednanie

Pošlite nezáväznú žiadosť o objednanie u očného optika podľa vášho výberu.Telefón
Fax

Váš zoznam želaní

Ak chcete pomôcť vášmu očnému optikovi pripraviť sa na váš objednaný termín, priložte k žiadosti o objednanie svoj zoznam želaní s okuliarmi a rámami, ktoré ste si vybrali.

Vaša žiadosť o objednanie bola úspešne odoslaná

Onedlho dostanete e-mailom potvrdenie údajov, ktoré ste odoslali očnému optikovi. Očný optik sa s vami priamo spojí, aby ste dohodli stretnutie.

SPÄŤ DOMOV
Bohužiaľ, vašu žiadosť nebolo možné odoslať!

Skúste to opäť, prosím.