Slnečné okuliare pre pánske

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš okuliarový rám
Váš očný optik
Hľadanie očného optika You can attach your wish list directly to your appointment booking

Loading

Vždy pôsobivé a nenútené: Slnečné okuliare pre pánov.

Keď si muži kupujú slnečné okuliare, je dôležité, aby vyzerali štýlovo a nenútene. Či je to klasický dizajn, štýlové pilotky alebo okuliare retro – v pánskych slnečných okuliaroch od firmy Rodenstock nielen vyzeráte pôsobivejšie, ale aj chránia vaše oči pred škodlivými UV lúčmi a vyznačujú sa špičkovou kvalitou. Väčšina našich rámov na slnečné okuliare pre pánov je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele alebo titánu. Spája sa v nich športový vzhľad, ľahkosť alebo história, ako je to v modeli „Kantsch“, a spĺňajú najvyššie technické normy.

A k tomu ešte doplnky navyše.

Slnečné okuliare Rodenstock pre mužov sú, samozrejme, dostupné aj so špeciálnymi funkciami. Rôzne farby okuliarových šošoviek od zelenej a sivej po hnedú ponúkajú to správne riešenie pre každého muža. Tri moderné zrkadlové vrstvy okuliarových šošoviek pôsobia skutočne ležérne a zdôrazňujú vašu individualitu. K dispozícii sú aj samozafarbovacie slnečné okuliare alebo slnečné okuliare s polarizačnými okuliarovými šošovkami. Okrem ochrany pred UV žiarením majú okuliarové šošovky SunContrast schopnosť zvyšovať kontrasty v rozptýlenom svetle.

Pre mužov so špecifickými požiadavkami.

Niekedy musia slnečné okuliare dokázať oveľa viac ako len chrániť proti slnku. Muži často chcú špeciálne riešenie, najmä keď sa venujú športom, šoférujú alebo proste len pre väčšie pohodlie v každodennom živote – so slnečnými okuliarmi od firmy Rodenstock to nie je problém.

• Športové slnečné okuliare pre pánov
• Slnečné okuliare pre pánov na šoférovanie
• Progresívne slnečné okuliare pre pánov
• Zdravotný účel

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading