0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: Prísľub kvality  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

27

+

=

dvadsaťosem

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1652972 - doc-Id: 1643622
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Kvalita Rodenstock pochádza zo skúseností a inovácií

Prečítajte si viac o systéme zabezpečenia kvality v spoločnosti a objavte vzrušujúcu históriu firmy Rodenstock so všetkými našimi inováciami.

Kvalita pred vašimi očami: naše zabezpečenie kvality

Viac ako 140 rokov symbolizujeme okuliare najvyššej kvality. Aby sme dosiahli najvyšší štandard, vyvinuli sme prísne definované procesy zabezpečenia kvality, ktoré sa starajú o to, aby z firmy odchádzali iba dokonalé okuliarové šošovky a rámy.

Predpokladom pre výrobu najvyššej kvality sú prísne kritériá, ktoré sú stanovené v podrobných smerniciach. Tieto kritériá zahŕňajú konkrétne technické, optické a hmatové vlastnosti našich výrobkov, ako sú napr. rovnomerný pohyb kĺbov alebo dokonalá čistota našich okuliarových šošoviek. Všetko toto potom zažijete s okuliarmi, ktoré sa nosia mimoriadne pohodlne, sú ľahké a veľmi trvanlivé.

Naše výrobky sa podrobujú rozsiahlym testom kvality, dokonca aj v štádiu vývoja. Pri všetkých jednotlivých častiach prvých vzoriek sa kontroluje, či dosahujú požadovanú kvalitu. Okrem toho, špeciálne stroje a zariadenia testujú dlhodobú spoľahlivú funkčnosť každého jednotlivého prvku, napr. stabilitu pohybu kĺbov, aj keď sa stranice roztvoria a zatvoria tisícky ráz. Keď sa začne predávať nový výrobok, začne sa aj monitoring, ktorý eviduje každú reklamáciu a okamžite dáva podnet na opatrenia k zlepšeniu.

Môžete sa spoľahnúť, že od vývoja, po hotové okuliare, dostanete vysokú kvalitu, akú očakávate od firmy Rodenstock.

Viac o histórii