0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: Prísľub kvality  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

14

+

=

dvadsaťpäť

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1652978 - doc-Id: 1643618
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Naše služby pre okuliarové šošovky

Špičkové produkty ako naše okuliarové šošovky si zaslúžia osobitnú pozornosť. Využite našu rozsiahlu ponuku služieb vďaka záručnej a servisnej karte Rodenstock.*

Pri kúpe okuliarov so šošovkami značky Rodenstock dostanete od vášho optika záručnú a servisnú kartu Rodenstock. Karta vám dáva nárok na všetky dole uvedené služby. Okrem toho obsahuje záručná a servisná karta Rodenstock všetky dôležité informácie o vašich okuliarových šošovkách. S kartou môže optik okamžite objednať správnu náhradu v prípade poškodenia.

6-mesačná záruka spokojnosti na progresívne okuliarové šošovky z radu Impression

Poskytujeme záruku za vašu bezproblémovú aklimatizáciu na okuliarové šošovky Rodenstock. Ak s nimi však nebudete počas prvých 6 mesiacov spokojní, vymeníme Vám ich za iný výrobok našej spoločnosti s rovnakými dioptrickými hodnotami. Je možné prejsť na okuliarové šošovky s vyššou hodnotou so súvisiacim doplatkom. V prípade uplatnenia záruky nevzniká nárok na kompenzáciu hodnoty.

2-ročná záruka na kvalitu

Ručíme za trvanlivosť a funkciu Vašich nových okuliarových šošoviek od firmy Rodenstock. Ak vaše okuliarové šošovky budú mať chybu kvality počas 24 mesiacov od kúpy, Váš optik Vám ich bezplatne vymení za rovnaké okuliarové šošovky.

3-ročná záruka na kvalitu

Pri kúpe okuliarových šošoviek s našimi špičkovými povrchovými úpravami Solitaire® Protect 2, Solitaire® Protect Plus 2, Solitaire® Protect Sun 2 a Solitaire® Protect Balance 2* poskytujeme dodatočnú 12-mesačnú záruku na túto povrchovú úpravu.

* Kartu Rodenstock môžete dostať od všetkých zúčastnených optikov. Záruka a servis sa môžu medzi krajinami líšiť. Vaše práva na uplatnenie záruky vyplývajúce zo zákona týmto nie sú dotknuté. Náhradné súčiastky pre vaše okuliare Rodenstock budú k dispozícii niekoľko rokov od kúpy. Pri poškodení môžete odovzdať okuliare na opravu a ďalej používať vaše okuliarové šošovky.