Prvotriedne progresívne okuliarové šošovky Rodenstock.

Nekonečne variabilné ostré videnie na všetky vzdialenosti vďaka individuálne prispôsobeným progresívnym okuliarovým šošovkám.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Optimálne videnie do blízka, do diaľky a na strednú vzdialenosť s progresívnymi okuliarovými šošovkami Rodenstock.

Ako naznačuje názov, progresívne okuliarové šošovky ponúkajú progresívnu dioptrickú hodnotu a ostré videnie na akúkoľvek vzdialenosť. Pretože progresívne okuliarové šošovky sú schopné korigovať chybné videnie do diaľky aj do blízka zároveň. Vzhľadom na to, že nemajú viditeľný okraj, zmeny dioptrií nie sú navonok viditeľné, majú aj estetické výhody.

Kedy sú progresívne okuliarové šošovky užitočné?

Naše oči sa vekom menia. Znamená to, že keď dosiahneme stredný vek, šošovka oka už nie je tak elastická. Oči sa stále ťažšie prispôsobujú zmenám videnia na rôzne vzdialenosti  - potrebujú pomoc.V takomto prípade predstavujú progresívne okuliarové šošovy ideálne riešenie.Pretože s progresívnymi okuliarovými šošovkami sa zbavíte otravného a nepohodlného vymieňania okuliarov.

Najlepšie videnie od firmy Rodenstock – s progresívnymi okuliarovými šošovkami.

Optimálne zorné pole

Široké a individuálne prispôsobené zorné pole – Máte aktívny životný štýl a trávite veľa času vonku? Pracujete často na počítači alebo radi čítate? Zorné pole vašich progresívnych okuliarových šošoviek Rodenstock je špeciálne prispôsobené vášmu konkrétnemu životnému štýlu a nárokom na pozeranie!

Periférne zóny
V závislosti od kvality okuliarových šošoviek môžu periférne zóny vyzerať veľmi rôzne. So vzrastajúcou kvalitou sa periférna zóna so skreslením obrazu zmenšuje.

Tradičné progresívne okuliarové šošovky
Progresívne okuliarové šošovky Rodenstock
Tradičné progresívne okuliarové šošovky
Progresívne okuliarové šošovky Rodenstock

Žiadny efekt „kolísania“

Žiadne efekty „kolísania“ – S progresívnymi okuliarovými šošovkami Rodenstock nie je videnie v periférnych oblastiach deformované či skreslené. 

BIOMETRICKY PRESNÉ OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY

Pretože každé oko je iné

Biometrické okuliarové šošovky vytvorili novú generáciu okuliarových šošoviek: Vďaka inovatívnym technológiám je možné určiť stred ostrého videnia pre každé oko zvlášť. Výsledkom je, že ako nositelia okuliarov máte prospech z najostrejšieho videnia v každom smere pohľadu pri akejkoľvek príležitosti.

Viac o biometrických šošovkách
Zvýšená odolnosť proti poškriabaniu alebo antireflexné vrstvy

Vytvorte si multifunkčné okuliare

V kvalite okuliarových šošoviek sú značné rozdiely. S okuliarovými rámami v kvalite značky Rodenstock sa môžete spoľahnúť na osvedčenú spoľahlivosť a úplnú spokojnosť.

Povrchové úpravy na okuliarových šošovkách pomáhajú zabezpečiť, aby ste sa z okuliarov tešili po dlhý čas. Neviditeľná ochranná vrstva zlepšuje odolnosť proti poškriabaniu, odpudzuje nečistoty alebo vodu a zabezpečuje dokonalú priehlľadnosť cez okuliarovú šošovku bez nepríjemných odleskov. Urobte si svoje okuliare "multifunkčné" a vyberte si u svojho optika osvedčené okuliarové riešenie od spoločnosti Rodenstock."

Všetky doplnky
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.



Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading