RISK-FREE
MULTIFOKÁLNE OKULIARE BEZ RIZIKA.

Teraz so zárukou vrátenia peňazí.*

Multifokálne okuliarové šošovky Rodenstock, nemecká kvalita viac ako 140 rokov.

Najlepšie multifokálne okuliarové šošovky od firmy Rodenstock.

Nemecká kvalita viac ako 140 rokov.

Teraz so zárukou vrátenia peňazí.*

Pre koho sú multifokálne okuliarové šošovky vhodné?

Postupom času sa naše oči menia. Očná šošovka už nie je tak pružná a pre oči je čím ďalej ťažšie pozerať sa do blízka a meniť pozorované vzdialenosti. Oči potrebujú pomoc.
Multifokálne okuliarové šošovky sú ideálnym riešením. Pohodlne s nimi uvidíte ako do diaľky, tak na strednú vzdialenosť a do blízka, bez nutnosti nepríjemného striedania okuliarov.

Bežné multifokálne okuliarové šošovky
Rodenstock multifokálne okuliarové šošovky
Široké, individuálne optimalizované zorné pole videnia - Žijete aktívne a trávite veľa času vonku? Alebo často pracujete na počítači a radi čítate?
Zorné pole multifokálnych šošoviek Rodenstock je špeciálne prispôsobené vášmu individuálnemu životnému štýlu a vašim zvyklostiam!

Periférne zóny
V závislosti na kvalite multifokálnych šošoviek vyzerá veľkosť periférnych zón rôzne. Čím vyššia je kvalita, tým menšie sú nežiaduce periférne zóny.
Bežné multifokálne okuliarové šošovky
Rodenstock multifokálne okuliarové šošovky
Bez plávajúceho efektu – S multifokálnymi okuliarovými šošovkami Rodenstock sa obraz v periférnych zónach nezobrazuje skreslene alebo rozmazane.

Správne rámy pre vaše multifokálne okuliarové šošovky.

Ako výrobca okuliarových šošoviek aj okuliarových rámov ponúkame dokonalú kvalitu jednej značky. Rámy Rodenstock kombinujú inovatívne technológie a materiály, rovnako ako nadčasový a štýlový dizajn. Sú dokonale prispôsobené svojim nositeľom. Všetky rámy z Rodenstock môžu byť kombinované s multifokálnymi okuliarovými šošovkami. Zvlášť vhodné sú rámy s veľkými očnicami.

Zobraziť všetky rámy

Očná optika vo vašom okolí

* PODMIENKY KAMPANE:

Garancia vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje iba na nákup jedného páru multifokálnych okuliarových šošoviek Rodenstock z kategórie Superior, Excellence a Perfection zakúpených v období kampane od 15. 10. 2018 do 31. 12. 2018 pri vrátení nepoškodených okuliarových šošoviek do 6 mesiacov od dátumu nákupu spoločnosti Rodenstock. V prípade nespokojnosti zákazníka získa tento zákazník od očnej optiky späť cenu multifokálnych šošoviek, ktorú zaplatil po odpočítaní zliav.

Výmena
V prípade výmeny za lacnejší pár alebo páry okuliarových šošoviek získa zákazník od očnej optiky späť rozdiel medzi cenou pôvodne zakúpených progresívnych šošoviek a cenou nových okuliarových šošoviek. Tento nový pár alebo páry už nie je možné vrátiť. Záruku vrátenia peňazí je možné uskutočniť iba raz, a to v očnej optike, kde boli okuliarové šošovky zakúpené.

Zúčastniť sa môžu iba osoby staršie ako 18 rokov. Nie je možné použiť v kombinácii s inými propagačnými a zľavnenými akciami. Spoločnosť Rodenstock si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho oznámenia a bez uvedenia dôvodov zrušiť, zmeniť, alebo ukončiť kampaň, a to najmä vtedy, keď z technických alebo právnych dôvodov nebude možné zaručiť riadnu realizáciu kampane.