0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

23

+

=

dvadsaťšesť

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1653054 - doc-Id: 1643374
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Nech už ste akokoľvek jedinečný: Rodenstock Manufaktur pre produkty na mieru

Plníme aj nezvyčajné osobitné žiadosti pre používateľov so špecifickými potrebami. Bez ohľadu na to, do akej miery nezvyčajné sú vaše požiadavky na videnie, vždy máme po ruke ideálne riešenie.

Prijmeme každú výzvu – či už vás postihla extrémna ďalekozrakosť alebo krátkozrakosť, katarakty alebo iné očné chyby, alebo ak potrebujete špeciálne okuliarové šošovky pre vašu prácu alebo záľubu.

Pre vážne poruchy videnia a pre medicínske účely

Každý pár očí je jedinečný. A niektoré sú jedinečné až natoľko, že pre ne prichádzajú do úvahy iba špeciálne zhotovené šošovky. Máme dokonalé riešenie, napríklad pre extrémnu krátkozrakosť až do -47 dioptrií alebo ťažkú ďalekozrakosť až do +35 dioptrií, či po operácii kataraktu, prípadne aj pre akomodatívny strabizmus u detí. Pre tieto špeciálne požiadavky na videnie ponúkame zvlášť prispôsobené šošovky, ktoré sú také tenké a ľahké, ako je to len možné, dobre vyzerajú a umožňujú vám lepšie vidieť.

Pre špeciálne požiadavky v práci

V mnohých profesiách je nevyhnutné vidieť veci z blízka: chirurgovia, piloti, remeselníci, korektori – dobré videnie je u týchto špecialistov rozhodujúce pre optimálne výsledky práce. Ponúkame špeciálne šošovky na riešenie osobitných potrieb zákazníkov, u ktorých sú zóny videnia stanovené úplne individuálne, napríklad so zónou do blízka v hornej časti okuliarov pre remeselníkov, ktorí majú prácu umiestnenú nad hlavou alebo pre pilotov, ktorí musia zreteľne rozoznávať prístroje v hornej časti kokpitu.

Do vašich zbierok

Nie všetko bolo v minulosti lepšie – ale niektoré veci boli predsa len výnimočné. Platí to aj o zrakových pomôckach, ktoré sa nosili alebo držali v ruke. Ešte aj dnes sa veľa ľudí rado navracia späť do epochy lorňonov, monoklov a divadelných kukátok a chceli by sa na tieto zberateľské predmety nielen pozerať, ale ich aj používať. K vašim pokladom môžeme pridať špeciálne okuliarové šošovky podľa vašich individuálnych dioptrických hodnôt. Takto si môžete vychutnať estetiku starých čias spolu s vizuálnym komfortom dnešnej doby.

Pre vaše potápačské okuliare

Dúhovo žiariace pestrofarebné ryby, vlniace sa vodné rastliny: potápanie je úžasné. Aby ste mali istotu, že budete lepšie vidieť aj pod vodou, ponúka Rodenstock Manufaktur šošovky pre potápačské okuliare, ktoré sú jednoducho začlenené do potápačskej masky. Či už ste krátkozraký alebo ďalekozraký, či už máte -10,00 alebo +10,00 dioptrií, s týmito vizuálnymi riešeniami pre vás oceán ostane stále fascinujúci v plnom rozsahu.