0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

3

+

=

sedem

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1653046 - doc-Id: 1643327
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Priehľadné a ľahké: Naše plastové okuliarové šošovky najvyššej kvality

V súčasnosti sú z plastu vyrobené takmer všetky okuliarové šošovky. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam je vhodný aj pre športovanie a detské okuliare.

Šošovka je skutočný zázrak! Tvorí ju materiál, ktorý musí byť dokonale jasný: priehľadný, číry, jasný a s homogénnou štruktúrou. A to si vyžaduje materiál, ktorý umožňuje vysokú presnosť pri výrobe a spracovaní. Mal by poskytovať ochranu proti UV aj bez zafarbenia a mal by sa dať ľahko ošetrovať.

Ľahké a tenké: Naše plastové okuliarové šošovky

Plastové okuliarové šošovky majú nízku hmotnosť, čím sa umožňuje vysoký komfort pri nosení. Špeciálne povrchové vrstvy ako Solitaire® Protect Plus 2 Rodenstock zabraňujú odleskom a chránia šošovky proti poškriabaniu.

Pevné a trvanlivé: Naše okuliarové šošovky z minerálneho skla

Dosť veľa používateľov okuliarov nedá dopustiť na overené a osvedčené minerálne sklo. Hoci sa sklo zdá byť veľmi krehké, je prekvapivo stabilné a odolné. Nízke nároky na údržbu a vysoká odolnosť voči poškriabaniu predstavujú výhody v porovnaní s okuliarovými šošovkami z plastu. Používatelia týchto okuliarov môžu jednoducho akceptovať o niečo vyššiu hmotnosť.