nav-Id: 1653140 - doc-Id: 1643132

Oblasti podnikania spoločnosti Rodenstock

Sme jediný výrobca, ktorý ponúka Systém lepšieho videnia. Systém kombinuje veľmi presné okuliarové šošovky, dokonale zladené rámy a kvalifikované služby.

Naše okuliarové šošovky

Ktokoľvek garantuje lepšie videnie pri akýchkoľvek požiadavkách musí ponúknuť viac než len kvalitné okuliarové šošovky. Naše okuliarové šošovky sú teda založené až na troch kľúčových kvalifikáciách:

 • Optika: Okuliarové šošovky, ktoré našim zákazníkom umožnia využiť ich zrakový potenciál na maximum.
 • Fotochromizmus: 40 rokov skúseností vo vývoji okuliarových šošoviek reagujúcich na svetlo a jedinečné portfólio samozafarbujúcich okuliarových šošoviek.
 • Povrchové úpravy: Špičkové povrchové úpravy pre okuliarové šošovky s dokonalou ochranou.
 
Naše rámy

Najlepší možný vzhľad považujeme za rovnako dôležitý ako najlepšie možné videnie. Dizajn teda plní viac ako len estetické požiadavky. Zabezpečuje tiež dokonalú funkčnosť okuliarov. Naše vysoké štandardy uplatňované na každý rám nevychádzajú teda iba z jednej, ale až z troch základných kvalifikácií:

 • Dizajn: Naše dioptrické a slnečné okuliare poskytujú klasické a nadčasové tvary, ktoré zvýrazňujú osobnosť používateľa a zaisťujú, že vyzerá dokonale v každej životnej situácii.
 • Materiál: Používame špičkové materiály, ktoré sľubujú trvácnosť, prispôsobivosť a nadčasovú eleganciu. Najvyššie štandardy a početné testy garantujú jedinečnú kvalitu značky Rodenstock.
 • Komfort: Naše dlhodobé skúsenosti výrobcu okuliarov v spojení s početnými možnosťami prispôsobenia našich rámov garantujú okuliare, ktoré sú v dokonalej zhode s každou individuálnou požiadavkou.
 
Porsche Design

Aj v budúcnosti sa budeme držať našich zásad a vášne pre puristický a nekonvenčný dizajn. Nespoliehame sa na trendy, ale na silu nadčasových myšlienok v dokonalej symbióze funkčnosti a tvaru. Keď sa obzrieme na posledných 40 rokov, plní hrdosti a nápadov do budúcnosti. Našou víziou sú unikátne okuliare s jasným a nezameniteľným rukopisom, pre ľudí s túžbou a zmyslom pre estetiku - pre stúpencov Porsche Dizajn Lifestyle.

 
Naše nástroje

Budúcnosť poradenstva pre individuálne okuliare sa začala vo firme Rodenstock. Optici aj koncoví zákazníci využívajú výhody našich supermoderných meracích technológii.

 • DNEye® Skener: Optimálny nástroj na veľmi presné meranie oka skenerom a maximálne využitie osobného zrakového potenciálu.
 • ImpressionIST®: S týmto inovatívnym meracím terminálom zaručujeme dizajn rámu, ktorý dokonale ladí s typom vašej tváre, a okuliarové šošovky, ktoré sú dokonale zladené s vašimi očami a s rámom.
 
Naše služby

Špecifické služby pre optikov a koncových zákazníkov vznikli z holistického posolstva ponuky Systému lepšieho videnia, vďaka ktorému je spoločnosť Rodenstock jedinečná:

 • Rodenstock Manufaktur: Už od roku 1877 predstavuje odbornosť vo výrobe špeciálnych okuliarových šošoviek, či už na osobitné pracovné účely alebo pre voľný čas.
 • Zabrúsenie a jemné brúsenie: Kompletné okuliare priamo z výroby. Inovatívna obrábacia technológia umožňuje ľahko vykonať aj špeciálne jemné brúsenie.
 • Záruky a služby: Komplexné záruky za kvalitu a spokojnosť aj voliteľný bezpečnostný balík poskytujú zákazníkovi komplexný všestranný balík.
 • Akadémia Rodenstock: Najlepšie miesto pre kvalitné školiace a poradenské produkty. Rodenstock je vedúca spoločnosť na trhu v oblasti školiacich kurzov pre optikov.