INDIVIDUÁLNE VYROBENÉ
OKULIARE.

scroll down
Váš zoznam želaní
Váš očný optik

Vďaka presnému 3D meraniu očí pomocou DNEye® Scanneru od firmy Rodenstock zohľadníme biometrické hodnoty Vašich očí do okuliarových šošoviek. Získate tak plne individuálne okuliarové šošovky a dokonale ostré videnie ako nikdy predtým.

Dostupné v jednoohniskových aj v progresívnych okuliarových šošovkách.

Ostré videnie ako nikdy predtým.

Najmodernejší spôsob testovania zraku všetkých čias.

START VIDEO

Nová dimenzia videnia.

Od roku 1900 sa pre výrobu okuliarových šošoviek používa výpočet vychádzajúci z obecného modelu ľudského oka tzv. "Gullstrandovo schématické oko". Technológia okuliarových šošoviek sa od tej doby značne posunula, ale "Gullstrandovo schématické oko" ako základ pre výpočet zostalo rovnaké a teda aj zastaralé. Rodenstock prichádza s unikátnym meraním pomocou DNEye® Scanneru, ktoré meria individuálnu anatómiu akéhokoľvek ľudského oka a ako jediný výrobca na svete je Rodenstock schopný tieto výsledky merania previesť do výroby okuliarových šošoviek.

START VIDEO

Okuliare Rodenstock.

Výroba okuliarových šošoviek Rodenstock.

START VIDEO

Vyhľadať optiku vo Vašom okolí.

Zažite revolučný test zraku v partnerských očných optikách Rodenstock vybavenými DNEye® Scannermi.

* Štúdia vykonaná v Švajčiarsku nezávislými očnými optikami v spolupráci s firmou Rodenstock na 283 respondentoch v období od mája 2017 do januára 2018.

Žiadosť o objednanie

Pošlite nezáväznú žiadosť o objednanie u očného optika podľa vášho výberu.Telefón
Fax

Váš zoznam želaní

Ak chcete pomôcť vášmu očnému optikovi pripraviť sa na váš objednaný termín, priložte k žiadosti o objednanie svoj zoznam želaní s okuliarmi a rámami, ktoré ste si vybrali.

Vaša žiadosť o objednanie bola úspešne odoslaná

Onedlho dostanete e-mailom potvrdenie údajov, ktoré ste odoslali očnému optikovi. Očný optik sa s vami priamo spojí, aby ste dohodli stretnutie.

SPÄŤ DOMOV
Bohužiaľ, vašu žiadosť nebolo možné odoslať!

Skúste to opäť, prosím.