Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik
Inovatívne produkty

Pretože každé oko je iné.

Rodenstock sa zaoberá lekárskou technikou a je významným výrobcom okuliarových šošoviek predstavujúcim nemecké inžinierstvo tej najvyššej kvality. Okuliarové šošovky Rodenstock umožňujú ľuďom po celom svete vidieť v každom okamihu čo najostrejšie.

B.I.G. VISION® FOR ALL

Viac o našej filozofii vo videu

B.I.G. VISION® je naša jedinečná filozofia: Uvedomujeme si, že každý človek a každé oko je jedinečné a odlišné.
Preto sme ako prvý začali merať oči individuálne a využili tisíce dátových bodov k výrobe individuálnych okuliarových šošoviek. Všetko, čo potrebujete vedieť o B.I.G. VISION® - nájdete v našom videu.

Online nástroje pre vašu cestu k dokonalému zraku

Digitálny okuliarový poradca spoločnosti Rodenstock vás podporí pri predbežnom výbere okuliarových šošoviek, ktoré vám najlepšie vyhovujú, aby ste boli dokonale pripravení na návštevu partnerskej optiky Rodenstock.

Online poradca pre výber okuliarov

Pripravte sa na nákup tým najlepším možným spôsobom

Nájdite si tie správne okuliare v niekoľkých krokoch pomocou tohto online nástroja. Pomocou niekoľkých otázok o Vašich návykoch a životnom štýle budete sprevádzaní konzultačným procesom od Vášho očakávania až k Vašim novým perfektným okuliarom. Voľba progresívnych okuliarových šošoviek často závisí na mnohých rôznych faktoroch. Je však veľmi dobre zistiť si, aké ďalšie vlastnosti by Vaše okuliarové šošovky mali mať pre čo najdokonalejší zrakový zážitok.

Začať konzultáciu
Vyhľadávač optík

Vaša cesta k novým okuliarovým šošovkám

Hľadáte partnerskú optiku Rodenstock vo svojom okolí? Náš vyhľadávač optikov Vám pomôže. Okrem adresy optika nájdete vo vyhľadávači tiež telefónne čísla a webové stránky optík. Zadajte do vyhľadávača požadované poštové merovacie číslo, mesto, alebo iba meno optiky a získajte aktuálne kontaktné údaje.

Vyhľadať optiku
Dokonalé videnie - za všetkých okolností

Riešenie Rodenstock pre Vaše dokonalé videnie

S okuliarovými šošovkami Rodenstock volíte značkovú kvalitu a nemecké inžinierstvo. Nezáleží na tom, aké sú Vaše požiadavky v každodennom živote, v práci alebo vo voľnom čase - tu nájdete tie správne okuliare, vďaka ktorým Vám žiadny dôležitý okamih neunikne.

Okuliare od firmy Rodenstock.
Originál.

V zákulisí našej výroby okuliarových šošoviek

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading