Okuliare?
Jedine Rodenstock!

Nie je ľahké rozhodnúť sa pre tie správne okuliare, lebo všetko musí spolu sedieť. Videnie. Výzor. A množstvo iných faktorov, ktoré pre Vás dokonale skĺbime v okuliaroch značky Rodenstock.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Okuliare Rodenstock sú jedinečné produkty prvotriednej kvality.

Vaše oči sú rovnako jedinečné ako vy. S každými okuliarmi od firmy Rodenstock dostanete do rúk jedinečný a individuálne prispôsobený produkt. Okuliarové šošovky a rámy, dva rozhodujúce komponenty, sú zvlášť prispôsobené vám a vašim potrebám. Na základe veľmi presného merania oka a príslušného individuálneho poradenstva vzniká jedinečný model: výsledkom sú vaše dokonalé okuliare.

Okuliare od firmy Rodenstock. Originál.

V zákulisí našej výroby okuliarových šošoviek

Nájdite si dokonalé okuliare Rodenstock!

Okuliarové rámy Rodenstock.

Symbióza technológie a estetiky: Okuliarové rámy Rodenstock kombinujú nadčasový dizajn so špičkovým technickým štandardom pre maximálne pohodlie pri nosení.

Jednému rámu značky Rodenstock sa venuje v priemere 118 hodín lásky a pozornosti k detailom. Každý jednotlivý model je navrhnutý v Mníchove, je vyvinutý tak, aby ho optik mohol optimálne prispôsobiť, a je podrobený viacerým testom. Kontrolujeme odolnosť, čistotu a kvalitu všetkých komponentov do najmenšej skrutky.

K okuliarovým rámom

Okuliarové šošovky Rodenstock.

Špecializujeme sa na individuálne prispôsobené prémiové okuliarové šošovky zohľadňujúce viac ako len dioptrické hodnoty z predpisu.

S presným meraním vášho celkového systému videnia a použitím inovatívnych technológií sme schopní vyrobiť okuliarové šošovky dokonale prispôsobené vašich očiam v každom jednotlivom bode videnia. Výsledkom je najväčší možný rozsah videnia a ostré, vysoko kontrastné videnie aj za súmraku. V skratke: úplne nový a nevídaný vizuálny zážitok!

Viac informácií

Správne okuliare pre každú príležitosť.

Nikto lepšie nepozná perfektné videnie ako my. S dôkladnou pozornosťou ku každému detailu. Vďaka 140 rokom tradície. S absolútnym presvedčením.

V kvalite okuliarových šošoviek sú značné rozdiely. S kvalitnými okuliarmi značky Rodenstock sa môžete spoľahnúť na zaručenú bezpečnosť, dokázanú spoľahlivosť a predovšetkým úplnú spokojnosť. Vyberte si z našich overených a testovaných riešení okuliarov:

Nie ste si istí, ktoré okuliare vám najviac pristanú? Použite nášho poradcu pre okuliare!

Vlastnosti špičkových okuliarov.

 • Okuliare pre vás na mieru: Pre dokonalé videnie by vaše okuliare mali byť prispôsobené nielen vašim očiam, ale aj tvaru vašej tváre a hlavy. Zabezpečí sa tým, že okuliare vám budú pohodlne sedieť aj pri dlhom nosení.

  Napríklad stranice modelov okuliarov Rodenstock sú optimálne tvarované a majú prispôsobiteľné kovové jadro. Vďaka tomu môže váš optik vziať do úvahy vaše individuálne potreby pri každom okuliarovom ráme Rodenstock.

 • Neviditeľné zázraky: Nie je to hneď zrejmé, ale pre najlepšie možné videnie by okuliarové šošovky mali byť individuálne vyrobené pre konkrétne oko.

  Okrem vášho dioptrického predpisu sa vo firme Rodenstock do výpočtu a výroby okuliarových šošoviek zohľadňujú aj parametre ako tvar vašej tváre a vaše individuálne zrakové návyky.

 • Harmónia tvaru a funkcie: Dobré okuliare sa vyznačujú dokonalým prepojením dizajnu a materiálu. Estetika a módne trendy sú dôležité, ale pre váš dokonalý zážitok z videnia je rozhodujúca kvalita jednotlivých prvkov.

  Značka Rodenstock exkluzívne prepája trendy a estetické aspekty s prémiovými materiálmi.

 • Aby vám vaše okuliare prinášali dlhodobú spokojnosť, vaše okuliarové šošovky by mali mať kvalitnú povrchovú úpravu. Táto neviditeľná ochranná vrstva zlepšuje trvanlivosť, odolnosť voči poškriabaniu a antireflexné vlastnosti okuliarových šošoviek. Aj rám by mal mať príslušnú vysokokvalitnú povrchovú úpravu.

  Na rámoch Rodenstock sú povrchové úpravy veľmi odolné voči vplyvom prostredia a sú odolné aj voči odretiu a korózii. Vďaka technologicky vyspelým povrchovým úpravám radu Solitaire® 2 sú okuliarové šošovky Rodenstock trvanlivejšie a odolnejšie voči poškriabaniu a zároveň stále odpudzujú špinu, mastnotu a vodu. Povrchová úprava tiež znižuje nepríjemné odrazy svetla a zabezpečuje vašim očiam ničím nerušené a jasné videnie.

 • Pre bezpečné videnie a skvelý vzhľad: Pri výbere slnečných okuliarov by ste mali venovať pozornosť optimálnej ochrane očí pred UV žiarením.

  Rodenstock ponúka široký sortiment vysokokvalitných slnečných okuliarov, dokonca aj vo vašich dioptrických hodnotách. Všetky slnečné okuliare Rodenstock optimálne chránia vaše oči pred UV žiarením. Pre vás to znamená: Bezpečnosť bez ohľadu na to, pre aké zafarbenie a farbu sa rozhodnete.

Informácie pre očné optiky.

V súlade s nariadením o zdravotníckych prostriedkov vám poskytujeme k stiahnutiu pokyny pre použitiu okuliarových šošoviek Rodenstock.

NÁVOD PRE POUŽITIE
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading