Firemná kultúra

Výkonná rada spoločnosti Rodenstock a kľúčové osobnosti.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Spoločnosť Rodenstock

Základom obchodnej stratégie spoločnosti je patentovaná technológia DNEye® Pro, vďaka nej Rodenstock ako prvý dokáže merať individuálny tvar a veľkosť každého oka a na základe tisícov údajov vyrába individuálne okuliarové šošovky, takzvané Biometric Intelligent Glasses (B.I.G. VISION®).

Naša firemná štruktúra

V roku 2002 sa spoločnosť Rodenstock transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným a prešla na podnikovú štruktúru vhodnú pre kapitálový trh. V júni 2003 sa spoločnosť Permira Beteiligungsberatung GmbH stala prvým nerodinným finančným ivestorom. V roku 2007 prevzala európska investičná spoločnosť Bridgepoint akcie fondov Permira. V roku 2015 sa k Rodenstocku pripojila spoločnosť Compass Partners ako ďalší investor.
Fondy Apax Funds získali ich akcie v marci 2021. Fondy Apax Funds sa zaviazali podporovať vedenie spoločnosti Rodenstock, tak ako v raste a zavádzaní inovácií, tak aj v efektívom marketingu produktov Rodenstock.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading