Dajte do toho všetko
so športovými okuliarmi od firmy Rodenstock.

Či s dioptriami alebo bez, športové okuliare Rodenstock sú dokonalým partnerom pre každý šport.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Pripravení na športové výzvy: Športové okuliare Rodenstock.

Športové okuliare sú určené na ochranu očí proti všetkému, čo sa môže pri športe dostať do očí: vietor, prach, hmyz, konáre pri ceste a nezabúdajme na slnečné lúče. Najmä pri športe je dôležité zachovať si perspektívu, prehľad a jasne vidieť v každej situácii – pre váš výkon, ale aj pre bezpečnosť. Preto dostanete športové okuliare Rodenstock prispôsobené vašim individuálnym dioptriám až do ±8 dioptrií.

Športové okuliare: Kto ich potrebuje a pre ktoré športy?

Či ste amatér alebo profesionálny športovec: Dobré športové okuliare sú vždy zmysluplným spoločníkom – pre každého, kto si chce optimálne chrániť oči, a pre každého s chybami zraku, kto je aktívny. Bez ohľadu na to, či ste vnútri alebo vonku, bežíte v daždi, bicyklujete sa v lese, hráte golf na slnku alebo ste na turistike v horách – športové okuliare Rodenstock si poradia s každou výzvou. Dajte si športové okuliare prispôsobiť svojim potrebám a dioptriám. A ste pripravení vyštartovať!

Aj od svojich športových okuliarov môžete očakávať maximálny výkon.

Tí, ktorí v športe prekonávajú svoje vlastné limity, musia mať spoľahlivé vybavenie. Objavte, čo všetko vám môžu ponúknuť vaše nové športové okuliare Rodenstock:

  • Solitaire® Protect Sun 2: S touto povrchovou úpravou získate 100 % ochranu pred UV žiarením ako aj maximálnu ochranu proti odleskom. Povrchová úprava zabezpečuje aj ochranu proti nepríjemným odleskom, výnimočne ľahko sa čistí a je odolná vďaka odpudzovaniu vody a prachu.

  • Športové polykarbonátové okuliarové šošovky: Polykarbonátové okuliarové šošovky od firmy Rodenstock vyvinuté na najnáročnejšie potreby majú mimoriadnu odolnosť voči rozbitiu. Sú ideálne pre všetky typy športov, kde oči potrebujú mechanickú ochranu, napr. squash alebo tenis.

  • Vďaka inovatívnej technológii Lambda Lens Technology ponúka Rodenstock slnečné okuliarové šošovky, ktoré špecificky optimalizujú kontrasty a zlepšujú vnímanie hĺbky aj ostrosť detailov.

  • Polarizačné okuliarové šošovky:
    pre jasné videnie a pri zrkadliacich sa povrchoch.

Vysoko účinné okuliarové šošovky spĺňajúce vaše potreby

Športové progresívne šošovky

Ostré videnie na všetky vzdialenosti, dokonca aj pri športe.

Často pri športe prepínate medzi pohľadom do blízka a do diaľky? Rodenstock vám ponúka prvé individuálne progresívne okuliarové šošovky na svete, ktoré boli vyrobené na mieru špeciálne pre dynamické potreby videnia pri športe: s mimoriadne veľkým a vyváženým rozsahom videnia a prispôsobené videniu do blízka pre vaše športové aktivity.

Ako pracujú progresívne okuliarové šošovky
INTELIGENTNÁ OCHRANA PRED SLNKOM

Samozafarbovacie okuliarové šošovky Rodenstock.

Naše samozafarbovacie okuliarové šošovky ColorMatic® 3 Sun sa prispôsobia rôznym svetelným podmienkam. Za slnečného dňa chránia oči tmavým odtieňom a v tieni výrazne zosvetlia. To zaručí jasné videnie s perfektným rozlíšením detailov za rôznych svetelných podmienok počas dňa.

Pozrite si video
Solitaire® Red Sun 2

Zrkadlové vrstvy s infračervený tepelným filtrom.

Môžete vyzerať super a zároveň byť chránení proti teplu: Zrkadlová povrchová úprava Solitaire® Red Sun 2 ponúka nielen 100 % ochranu pred UV žiarením, ale aj redukuje infračervené svetlo, čím znižuje tepelné zaťaženie oka. Kombinujte zrkadlovú povrchovú úpravu so samozafarbovacími okuliarovými šošovkami a získate úplnú a inteligentnú ochranu proti slnku.

BIOMETRICKY PRESNÉ OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY

Pretože každé oko je iné

Biometrické okuliarové šošovky vytvorili novú generáciu okuliarových šošoviek: Vďaka inovatívnym technológiám je možné určiť stred ostrého videnia pre každé oko zvlášť. Výsledkom je, že ako nositelia okuliarov máte prospech z najostrejšieho videnia v každom smere pohľadu pri akejkoľvek príležitosti.

Viac o biometrických šošovkách

Solitaire® Red Sun 2:
Filter ultračerveného tepla

Infračervené žiarenie zo slnka spôsobuje, že molekuly vo vzduchu vibrujú, čím vzniká teplo. Tento proces vystavuje oko určitému tepelnému zaťaženiu. Povrchová úprava Solitaire® Red Sun 2 odráža časť infračerveného žiarenia a znižuje tak tepelné zaťaženie oka.

Efekt polarizačných šošoviek

Silným svetelným odleskom sme vystavení najmä pri vode alebo v horách, kde sa okolo nás nachádza celý rad rôznych reflexných povrchov (vodná hladina, sneh, ale aj napr. mokrá vozovka). Šošovky z portfólia Polarized dokážu tieto nepriaznivé vplyvy takmer úplne eliminovať a predstavujú tak záruku najvyššieho zrakového komfortu. Slnečné okuliare s polarizačnými šošovkami sa perfektne hodia k šoférovaniu, plachteniu či surfovaniu a všeobecne tiež ako ochrana očí citlivých na svetlo.

Nepolarizované
Polarizované

Výhody

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading