Dokonalosť sama: Individuálne okuliarové šošovky.

Zabezpečte si maximálny vizuálny zážitok s okuliarovými šošovkami vyrobenými individuálne pre vás.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Ako oblek ušitý na mieru.

Každé oko je iné. Individuálne prispôsobené okuliarové šošovky od firmy Rodenstock túto skutočnosť zohľadňujú. Preto sadnú ako uliate – presne ako kvalitný oblek ušitý na mieru.

Veľká výhoda individuálne prispôsobených okuliarových šošoviek.

O obleku sa hovorí, že je ušitý na mieru, alebo že „sadne ako druhá koža“. Nič netlačí, nič neťahá. Všetko vyzerá perfektne.
Rovnaké je to s okuliarmi, ktoré sú vyrobené špeciálne pre vás s individuálne prispôsobenými okuliarovými šošovkami v správnom ráme. Vaše oči sa ihneď cítia pohodlne. V porovnaní s tradičnými okuliarovými šošovkami vidíte ostrejšie a kontrastnejšie, najmä za súmraku. V skratke: Získate úplne nový a nevídaný vizuálny zážitok!
S individuálne prispôsobenými okuliarovými šošovkami od firmy Rodenstock môžete naplno využiť svoj osobný zrakový potenciál.

Ako sa vyrábajú vaše individuálne okuliarové šošovky Rodenstock.

To, čo dokáže urobiť vynikajúci krajčír s oblekom, vie urobiť aj veľký počet očných optikov v partnerských optikách firmy Rodenstock
v oblasti okuliarov. Váš certifikovaný očný optik používa najnovšie technológie:

1. Inovatívne meranie oka

Najprv odmeria vaše oči ultramoderným Rodenstock DNEye® Scannerom.
Na rozdiel od tradičných meracích prístrojov DNEye® Scanner nielen zaznamená štandardné hodnoty myopie (krátkozrakosti) a hyperopie (ďalekozrakosti) a zakrivenie rohovky, ale oveľa viac – napr. reakciu vašej zrenice počas dňa a v noci, ako aj príslušné zmeny videnia. Takýmto spôsobom sa zistia aj jednotlivé odchýlky, ktoré spôsobujú napríklad zníženú citlivosť na kontrasty a slabé videnie za súmraku a v tme.

  • Zažite revolučné meranie zraku pomocou unikátneho prístroja DNEye® Scanner od firmy Rodenstock.
Zistite viac

2. 3D meranie okuliarových šošoviek

Pri výrobe individuálne prispôsobených okuliarových šošoviek hrá rozhodujúcu úlohu aj to, ako okuliare sedia na tvári. Kľúčové údaje namerá a vyhodnotí v 3D videocentračnom prístroji Rodenstock ImpressionIST®.
Vy sa iba jednoducho pozeráte do zrkadla ImpressionIST®. Dva fotoaparáty urobia fotografie z dvoch perspektív. Pomocou týchto fotografií sa presne zmerajú parametre vašej tváre spolu s vybraným rámom, ako je vzdialenosť medzi zrenicami a ich priemer.

3. Perfektná zákazková výroba

Váš očný optik pošle výsledky merania spolu s vašou objednávkou a výsledkami „normálneho“ očného testu do firmy Rodenstock. Potom príde na rad to skutočné „tajomstvo“ špičkovej výrobnej technológie: výpočet optimálnych okuliarových šošoviek pre vás, ktoré sú ideálne prispôsobené vašim očiam v každom bode videnia.
Výsledkom sú najpresnejšie okuliarové šošovky Rodenstock všetkých čias, s ktorými napokon maximalizujete svoj osobný zrakový potenciál. Okamžite zbadáte rozdiel oproti sériovo vyrábaným okuliarom. Zaručené

Urobte ďalší krok k vašim individuálnym okuliarom! Nájdite okuliare Rodenstock.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading