Vitajte v B.I.G. Info hub,
centre biometrickej precíznosti

Všetko o biometricky inteligentných okuliaroch Rodenstock, význame biometrickej precíznsoti pre ostré videnie a jedinečnosti okuliarových šošoviek B.I.G. EXACT® - prvých, maximálne presných progresívnych šošovkách vyrobených podľa komlpetného biometrického modelu Vášho oka. Ponorte sa s nami do budúcnosti B.I.G. kde využívame umelú inteligenciu (AI) k tomu, aby sme umožnili lepšie videnie s biometricky inteligentnými okuliarmi všetkým, ktorí potrebujú okuliare.

ZISTIŤ VIAC O B.I.G. VISION®
scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik
Unikátna filozofia Rodenstock

B.I.G. VISION® FOR ALL

Vnímame každého človeka ako jedinečnú osobnosť, s očami rôznych tvarov a veľkostí. Z pohľadu výrobcu šošoviek vidíme, že sú oči každého človeka iné. To je tiež hlavný dôvod, prečo využívame k meraniu a určeniu parametrov oka tisíce dátových bodov. Tento súbor údajov následne použijeme pre výrobu okuliarových šošoviek, ktoré zahŕňajú biometrické parametre každého konkrétneho oka. Vďaka tomu patrí Rodenstock medzi skutočnú špičku medzi výrobcami okuliarových šošoviek.
Dovoľte nám predstaviť Vám našu filozofiu B.I.G. Vision®, ktorá poskytne ostré videnie všetkým:
B.I.G. VISION® FOR ALL.

Biometrická presnosť bola doteraz pre väčšinu výrobcov okuliarových šošoviek dielom náhody. V súčasnosti sa vyrábajú progresívne okuliarové šošovky hlavne podľa štandardného modelu oka. Bohužiaľ sa v 98% prípadoch biometrické parametre štandardného modelu oka odchyľujú od jeho skutočných hodnôt, a to znamená, že vyrobené šošovky nezodpovedajú potrebám jednotlivca.

Kliknutím na jednu z troch osôb spustite video a uvidíte skutočné parametre očí. V ukážke poznáte, ako sa tieto reálne hodnoty očí odlišujú od redukovaného, štandardého modelu oka. Presné parametre oka je možné zmerať pomocou DNEye® Scanneru.

Koncept B.I.G. VISION®

Chceli sme merať presnejšie.

Rodenstock je tým, že meria biometrické parametre očí, ďaleko pred všeobecne uznávanými odbornými štandarmi merania očí. Presne namerané dátove body integrujeme priamo do výroby okuliarovej šošovky a sú súčasou následného konštrukčného procesu. Výsledkom je najpresnejšia okuliarová šošovka na svete - pre najostrejšie možné videnie vo všetkých uhloch a v každom smere Vášho pohľadu.

Zistite viac o našej ceste k biomerickej precíznosti.

Väčšina výrobcov šošoviek v súčasnosti vyrába okuliarové šošovky pomocou štandardného testu zraku, iba s použitím štandardných hodnôt refrakcie ako vstupných údajov.
Rodenstock je priekopníkom v odbore. Neustále hľadáme spôsob, ako spresniť výrobu progresívnych okuliarových šošoviek.

Koncept B.I.G. VISION®
Dnešok a zajtrajšok biometrických šošoviek

Výsledok našej cesty k biometrickej precíznosti.

Biometric Intelligent Glasses označujeme ako B.I.G. EXACT®.

Filozofia B.I.G. Vision® predstavuje posun paradigmatu v pohľade na výrobu progresívnych šošoviek. Rodenstock, ako jediný výrobca, berie do úvahy tiež jedinečný tvar a veľkosť každého oka. Iba vyrobením okuliarových šošoviek na základe individuálnych parametrov každého oka vzniknú okuliare, ktoré svojmu nositeľovi poskytnú to najostrejšie videnie.

Objavte B.I.G. EXACT®

B.I.G. NORM®: Umelá inteligencia (AI) predstavuje novú normu pre výpočet okuliarovej šošovky.

Pomocou technológie umelej inteligencie dosahujeme úplne novú úroveň presnosti pri výpočte okuliarových šošoviek, a to aj v prípade, keď nemáme k dispozícii presné merania z DNEye® Scanneru.

Objavte B.I.G. NORM®

Čas pre Biometrickú Precíznosť.

icons/big/qualitaetsgarantie_veredelung

Hľadanie očného optika

Mám záujem o okuliarové šošovky Biometric Intelligent Glasses

Chcete zistiť ako môžu biometrické inteligentné okuliare zlepšiť aj Vaše videnie? Objednajte sa u najbližšieho špecialistu na B.I.G.

icons/big/zufriedenheitsgarantie

Pre optiky

Kontakt a ďalšie informácie

Chcete sa stať súčasťou konceptu B.I.G. VISION®? Pre viac informácií vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme čo najskôr.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading