B.I.G. NORM®

Okuliarové šošovky Rodenstock, vyrobené podľa približného biometrického modelu oka, za pomoci unikátnej technológie umelej inteligencie (AI).

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

B.I.G. VISION® FOR ALL vyrobené
novou technológiou AI od Rodenstocku

Pomocou technológie umelej inteligencie dosahujeme úplne novú úroveň presnosti pri výpočte okuliarových šošoviek, a to aj v prípade, keď nemáme k dispozícii presné merania z DNEye® Scanneru.

Na základe veľkého súboru biometrických údajov sme rozpoznali štatistické korelácie a vytvorili nové, ďaleko presnejšie normy pre výpočet šošoviek. Do výpočtu sme zahrnuli všetky dôležité biometrické parametre oka. Nové normy sme mohli dosiahnuť iba rozpoznaním potenciálu skrytého v obrovskom súbore nameraných údajov, obsahujúcom viac ako 500 000 biometrických skenov očí.
Naša technológia umelej inteligencie nám umožňuje kombinovať tieto normy a vytvoriť približný biometrický model každého jednotlivého oka, a to napriek tomu, že ako vstupné údaje použijeme iba štyri štandardné hodnoty refrakcie zo štandardného merania zraku.

Vďaka umelej inteligencii (AI) môžeme konečne sprístupniť biometrické inteligentné okuliare všetkým užívateľom progresívnych šošoviek. Tieto nové okuliarové šošovky majú názov: B.I.G. NORM®.

Rodenstock nastavuje nový štandard pre progresívne šošovky

B.I.G. EXACT® sú bezkonkurenčne najprecíznejšie okuliarové šošovky, vyrobené na základe presných výstupov z DNEye® Scanneru. Oproti tomu, nový rad okuliarových šošoviek B.I.G. NORM® umožňuje využiť naše znalosti aj v takých prípadoch, keď nemáme k dispozícií presné merania jednotlivých očí. Oba produktové rady znamenajú na našej ceste k lepšiemu videniu - B.I.G. VISION® FOR ALL - skutočnú biometrickú revolúciu.
Nová koncepcia Rodenstock: B.I.G. VISION® FOR ALL

Stará norma

Na začiatku nášho biometrického výskumu bol hlavný problém, ktorému sme čelili - stará norma. Väčšina výrobcov ju dodnes využíva pre výrobu progresívnych šošoviek a jej jediným vstupom je výpočet založený na štyroch štandardných hodnotách refrakcie z bežného testu zraku.
Biometrická presnosť udáva mieru, do akej sú precízne určené jednotlivé biometrické parametre oka a následne implementované do procesu výpočtu šošovky.

Skúsenosti s okuliarovými šošovkami B.I.G. NORM®

Aby sme sa dozvedeli viac o výhodách nových progresívnych šošoviek s umelou inteligenciou, vykonali sme test medzi užívateľmi.*
Rozdiely sú úplne jasné:
• 97 percent zaznamenalo zníženie aberácie v periférii.*
• 94 prercent zaznamenalo širšiu progresívnu zónu.*
• 91 percent zaznamenalo zníženie plávajúceho efektu.*
• 97 percent zaznamenalo nižšiu aberáciu do diaľky.*

* Výsledky testu vykonaného na Univerzite aplikovaných vied v Mníchove.

Nora boja jednou z účastníkov testu a vyskúšala si výhody okuliarových šošoviek vytvorených pomocou priblížného biometrického modelu oka.

Skúsenosti nory

B.I.G. EXACT®

Zistite viac o biometrickej precíznosti B.I.G. EXACT®, okuliarových šošovkách vyrobených podľa presného biometrického modelu na základe zmeraných výstupov z DNEye® Scanneru!

Objavte B.I.G. EXACT®

Viac o B.I.G. NORM®

Pre lepšie porozumenie výhodám technológie umelej inteligencie zapojenej do výroby okuliarových šošoviek B.I.G. NORM®, si môžete prečítať, ako Rodenstock vyvinul novú normu pre ich výpočet.

Nová norma pre výpočet okuliarov s ai

Brožúra B.I.G. NORM®

Chcete vedieť viac o šošovkách B.I.G. NORM® a výhodách umelej inteligencie pre Vaše lepšie videnie?

Stiahnuť tuRodenstock_Concept_brochure_BIG_SK.pdf (4 MB)

Čas pre Biometrickú Precíznosť.

icons/big/qualitaetsgarantie_veredelung

Hľadanie očného optika

Mám záujem o okuliarové šošovky Biometric Intelligent Glasses

Chcete zistiť ako môžu biometrické inteligentné okuliare zlepšiť aj Vaše videnie? Objednajte sa u najbližšieho špecialistu na B.I.G.

icons/big/zufriedenheitsgarantie

Pre optiky

Kontakt a ďalšie informácie

Chcete sa stať súčasťou konceptu B.I.G. VISION®? Pre viac informácií vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme čo najskôr.

Skúsenosti Nory s okuliarovými šošovkami B.I.G. NORM™

"Prekvapilo ma, ako rýchlo som si na nové okuliare zvykla. Už pri samotnej chôdzi som zaznamenala, že vidím jasnejšie. Tiež sa s nimi lepšie orientujem v priestore a vďaka tomu je moja ranná cesta do práce oveľa jednoduchšia."

Nora zistila, že vďaka okuliarovým šošovkám s umelou inteligenciou vidí lepšie, vo všetkých smeroch a po celej ploche okuliarovej šošovky. To prináša biometrická inteligencia všetkým nositeľom okuliarov. Cestou do práce využíva Nora zrak pre dobrú orientáciu v priestore, zatiaľ čo mozog spracováva detaily, ktoré vyžadujú plné sústredenie. V tomto smere oko zaostruje a volí medzí periférnym videním a zaostrovaním na detaily. Tento dynamický proces je to, čo musia progresívne šošovky dobre zvládať a čo je potrebné pre ostré videnie a skutočne plynulé prechody. Okuliare s umelou inteligenciou, ako Nora zistila, zvládajú perfektne tieto dynamické aspekty života, a to je kľúčový benefit zapojenia umelej inteligencie.

Video

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading