Rodenstock

Našim poslaním je poskytovať ľuďom po celom svete biometrické okuliarové šošovky.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Sme odborníci na videnie

Skupina Rodenstock je svetovým lídrom v oblasti inovácií očného zdravia a významným výrobcom okuliarových šošoviek.

Úspešný príbeh spoločnosti Rodenstock sa vyznačuje špičkovými technológiami a prevratným vývojom okuliarových šošoviek na trhu. Naše aktivity sa zameriavajú na inovácie, ktoré umožňujú najostrejšie videnie pre maximálne ostré videnie v každom uhle pohľadu. Aby to bolo možné dosiahnuť, určujeme pre výpočet okuliarových šošoviek biometrické údaje celého oka. Všetky relevantné biometrické údaje prúdia priamo do procesu výroby šošoviek, čo je v našom odbore úplne jedinečné.

S inovatívnou silou do budúcnosti

Naša filozofia z nás urobila to, čím sme dnes, a to je motorom pre ďalší vývoj.
Pozrite si históriu inovácií spoločnosti Rodenstock nižšie.

Značkové okuliare Rodenstock

Prísľub kvality Rodenstock

Spoločnosť Rodenstock je viac ako 140 rokov lídrom a inovátorom v oblasti očnej optiky. Naše výrobky sú výsledkom dlhoročného výskumu, najvyššej úrovne remeselného spracovania, presného brúsenia a inteligentnej technológie.
Spoločnosť Rodenstock je dnes priekopníkom technologického prokroku vďaka zavedeniu biometrických okuliarových šošoviek.

Nemecká presnosť

Majstrovské diela nemeckého inžinierstva

Každý z našich výrobkov, od okuliarových šošoviek až po okuliarové rámy, je navrhnutý a vyvinutý v Nemecku. Dokonalosť našich výrobkov je esenciou nemeckej kvality a precíznosti. A výsledkom je niečo, na čo môžeme byť hrdí: V súčasnosti je spoločnosť Rodenstock držiteľom viac ako 530 patentov po celom svete a eviduje ďalších viac ako 200 patentových prihlášok v oblasti inovácií, okuliarových šošoviek, okuliarových rámov a prístrojov.

Naše "R"

Ochranná známka

Naša ochranná známka Rodenstock R je symbolom inovácie a presnosti. Pokiaľ ste si vybrali okuliarové šošovky Rodenstock, nájdete na pravej šošovke* označenie R.

*K dispozícii vo všetkých optikách Rodenstock a iba u značkových produktov. U vybraných výrobkov je ľahko rozpoznateľné písmeno R z technických dôvodov vynechané. Tieto okuliare majú v šošovke mikrorytinu, ktorá sa voľným okom hľadá ťažko. Pokiaľ máte pochybnosti o pravosti svojich okuliarových šošoviek, môžete si ich kedykoľvek nechať skontrolovať u dôveryhodnej partnerskej očnej optiky Rodenstock.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading