Skrátka skvelé videnie: Okuliare do diaľky od firmy Rodenstock.

S jednoohniskovými okuliarovými šošovkami môžete vidieť ostro na všetky vzdialenosti.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik

Rodenstock predstavuje: prvé individuálne jednoohniskové okuliarové šošovky.

Čím presnejšie sú vám okuliarové šošovky prispôsobené, tým ľahšie dosiahnete prirodzené videnie.Firma Rodenstock má v tejto oblasti cenami ovenčené inovatívne riešienie:individuálne jednoohniskové okuliarové šošovky, ktoré okrem vašej dioptrickej chyby zohľadňujú aj tvar vašej tváre, držanie tela, a to ako vám vybraný rám sedí. To predstavuje značný rozdiel v porovnaní s tradičnými okuliarovými šošovkami:

Ostrý zrak

Neobmedzené videnie vďaka vysokej kvalite našich okuliarových šošoviek – s individuálnym prispôsobením okuliarových šošoviek vďaka tomu, ako vám rám sedí na tvári.

Tradičné okuliare
Okuliare Rodenstock
BIOMETRICKY PRESNÉ OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY

Pretože každé oko je iné

Biometrické okuliarové šošovky vytvorili novú generáciu okuliarových šošoviek: Vďaka inovatívnym technológiám je možné určiť stred ostrého videnia pre každé oko zvlášť. Výsledkom je, že ako nositelia okuliarov máte prospech z najostrejšieho videnia v každom smere pohľadu pri akejkoľvek príležitosti.

Viac o biometrických šošovkách
Zvýšená odolnosť proti poškriabaniu alebo antireflexné vrstvy

Vytvorte si multifunkčné okuliare

V kvalite okuliarových šošoviek sú značné rozdiely. S okuliarovými rámami v kvalite značky Rodenstock sa môžete spoľahnúť na osvedčenú spoľahlivosť a úplnú spokojnosť.

Povrchové úpravy na okuliarových šošovkách pomáhajú zabezpečiť, aby ste sa z okuliarov tešili po dlhý čas. Neviditeľná ochranná vrstva zlepšuje odolnosť proti poškriabaniu, odpudzuje nečistoty alebo vodu a zabezpečuje dokonalú priehlľadnosť cez okuliarovú šošovku bez nepríjemných odleskov. Urobte si svoje okuliare "multifunkčné" a vyberte si u svojho optika osvedčené okuliarové riešenie od spoločnosti Rodenstock."

Všetky doplnky

Pohodlie pre oči vďaka dodatočnému relaxačnému účinku pre ľahké čítanie.

Čítanie môže byť fascinujúce, oddychové a aj príjemné. Pre vaše oči je to však najmä výzva. Jednoduchá pomôcka v podobe relaxačného účinku umiestnená v dolnej časti okuliarových šošoviek uľahčuje očiam prispôsobiť sa na rôzne vzdialenosti pohľadu. Zorné pole vašich okuliarov Rodenstock s pomôckou na čítanie je špeciálne prispôsobené vášmu osobnému životnému štýlu a zvykom pri pozeraní. Ochráni vás to nielen pred únavou z presúvania pohľadu z knihy na displej, ale zároveň ľahšie rozoznáte detaily, čo je výhodou pri práci i vo voľnom čase.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading