Skrátka skvelé videnie: Okuliare do diaľky od firmy Rodenstock.

S jednoohniskovými okuliarovými šošovkami môžete vidieť ostro na všetky vzdialenosti.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš okuliarový rám
Váš očný optik
Hľadanie očného optika You can attach your wish list directly to your appointment booking

Rodenstock predstavuje: prvé individuálne jednoohniskové okuliarové šošovky.

Čím presnejšie sú vám okuliarové šošovky prispôsobené, tým ľahšie dosiahnete prirodzené videnie.Firma Rodenstock má v tejto oblasti cenami ovenčené inovatívne riešienie:individuálne jednoohniskové okuliarové šošovky, ktoré okrem vašej dioptrickej chyby zohľadňujú aj tvar vašej tváre, držanie tela, a to ako vám vybraný rám sedí. To predstavuje značný rozdiel v porovnaní s tradičnými okuliarovými šošovkami:

B.I.G. EXACT®
Ako sú vyrobené Vaše biometrické šošovky

S biometrickými šošovkami, založenými na unikátnej technológii DNEye®, vytvára Rodenstock revolučný posun vo výpočte progresívnych šošoviek. Presne zohľadňujeme a určujeme jedinečný tvar a veľkosť každého oka, a to zohľadnením pri výrobe.

Viac o B.I.G. EXACT

Ostrý zrak

Neobmedzené videnie vďaka vysokej kvalite našich okuliarových šošoviek – s individuálnym prispôsobením okuliarových šošoviek vďaka tomu, ako vám rám sedí na tvári.

Tradičné okuliare
Okuliare Rodenstock

Vhodné doplnky pre vaše potreby.

Rodenstock Solitaire® 2: Prvotriedna povrchová úprava zabezpečuje trvanlivosť a ochranu proti poškriabaniu a je antireflexná

S prvotriednou povrchovou úpravou od firmy Rodenstock môžu byť vaše okuliare ešte odolnejšie, či ľahšie sa čistiť alebo zabezpečujú ešte lepšiu ochranu vašich očí pred škodlivým svetlom. Či je to ochrana proti nečistote a prachu, posledná generácia UV ochrany alebo pozeranie bez napínania zraku s redukciou umelého svetla z počítačov, laptopov a smartfónov – spýtajte sa svojho očného optika na povrchové úpravy Rodenstock Solitaire® 2.

Extrémne hladké, úplne čisté: X-tra Clean.

Chcete mať celý deň čisté okuliare? Vďaka novej povrchovej úprave X-tra Clean je to možné.Kľúčová je špeciálna dodatková povrchová úprava prémiových okuliarových šošoviek Rodenstock (aplikovaná na prednej aj zadnej ploche okuliarových šošoviek).
Vďaka extrémne hladkému povrchu na nich prakticky neprilnievajú žiadne nečistoty. Pokiaľ sa okuliare napriek tomu zašpinia, veľmi lahko sa vyčistia.

  • Dlhodobo krištáľovo čisté videnie
  • Rýchle a jednoduché čistenie okuliarových šošoviek bez zanechania šmúh alebo zvyškov nečistôt
  • Odpudzuje špinu, vodu a prach
Ako funguje X-tra Clean
PERFEKTNÉ VIDENIE ZA VŠETKÝCH SVETELNÝCH PODMIENOK

ColorMatic® 3: Samozafarbujúce okuliarové šošovky Rodenstock.

Naše samozafarbujúce šošovky sa automaticky prispôsobia všetkým svetelným podmienkam, zabraňujú oslneniu a umožňujú tak pohodlné videnie v každej situácii. V interiére sú takmer číre a vonku sa zafarbia v závislosti na intenzite svetla.
Na základe viac ako 50 rokov skúseností spoločnosti Rodenstock, v oblasti samozafarbujúcich technológií, teraz po novom definujeme vylepšenia samozafarbujúcich šošoviek: nová generácia samozafarbujúcich šošoviek ColorMatic® 3 ponúka o 30% rýchlejšie rozjasnenie v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.

Rýchle stmavnutie a rozjasnenie spolu s filtrom modrého svetla zabezpečuje poznateľne vizuálny komfort, zatiaľ čo široký výber farieb poskytuje rôzne možnosti využitia a módnych štýlov. ColorMatic® 3 ponúka pohodlie a ostré videnie v každej situácií, vďaka tomu prináša perfektné a inteligentné riešenie pri každodennom nosení.

Nová ochrana vašich očí pred svetlom:
Rodenstock PRO410.

UV lúče môžu škodiť očiam i pokožke a prenikajú aj cez oblaky pri zatiahnutej oblohe. Vedľa UV žiarenia sa vo farebnom spektre nachádza modré svetlo. Je dôležité pre biorytmy a iné biologické funkcie tela. Popri pozitívnych účinkoch môžu byť určité zložky modrého svetla aj škodlivé.
Vzorec úspechu je v správnom pomere. S ochranou Rodenstock proti svetlu PRO410 vaše oči dostanú iba toľko svetla, koľko skutočne potrebujú – deň čo deň.

Pohodlie pre oči vďaka dodatočnému relaxačnému účinku pre ľahké čítanie.

Čítanie môže byť fascinujúce, oddychové a aj príjemné. Pre vaše oči je to však najmä výzva. Jednoduchá pomôcka v podobe relaxačného účinku umiestnená v dolnej časti okuliarových šošoviek uľahčuje očiam prispôsobiť sa na rôzne vzdialenosti pohľadu. Zorné pole vašich okuliarov Rodenstock s pomôckou na čítanie je špeciálne prispôsobené vášmu osobnému životnému štýlu a zvykom pri pozeraní. Ochráni vás to nielen pred únavou z presúvania pohľadu z knihy na displej, ale zároveň ľahšie rozoznáte detaily, čo je výhodou pri práci i vo voľnom čase.

Správny rám pre vaše okuliare do diaľky.

Ako výrobca okuliarových šošoviek a rámov vám ponúkame perfektnú kvalitu z jedného zdroja. Okuliarové rámy od firmy Rodenstock kombinujú inovatívne technológie s klasickým a tradičným, ale aj nadčasovým a štýlovým dizajnom. Objavte ten správny rám pre svoj individuálny štýl:

Ukázať všetky okuliarové rámy
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading