Špičková kvalita
pre dokonalé videnie a skvelý vzhľad.

Okuliarové šošovky a rámy od firmy Rodenstock sú nekompromisne vynikajúce:
od roku 1877, vždy a stále.

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš okuliarový rám
Váš očný optik
Hľadanie očného optika You can attach your wish list directly to your appointment booking

Prísľub kvality Rodenstock.

Verná tradícii: Spoločnosť Rodenstock je lídrom v inováciách v oblasti očnej optiky už viac ako 140 rokov. V našich výrobkoch sú mnohé roky poznatkov z výskumu, vynikajúcej remeselnej práce, presného brúsenia a inovatívnych technológií. Nemôžete očakávať menej ako skutočné presné majstrovské dielo – z hľadiska materiálu, funkcie a dizajnu.

Pravá láska:
Tradícia sa spája s inováciou.

Od začiatku vzniku spoločnosti sa sústreďujeme tak ako na výrobu okuliarových šošoviek, tak aj na rámy. Táto odbornosť, ktorú tvorí viac ako 140 rokov skúseností, umožňuje spoločnosti Rodenstock znovu a znovu vyvíjať nové revolučné technológie; viac než 50 ocenených dizajnov vzniklo zo zanietenia pre okuliarové šošovky a zo zmyslu pre detail. Pretože dokonalosť je viac ako len súhrn jednotlivých častí.

Nemecká technológia:
Majstrovské diela nemeckého inžinierstva.

Od okuliarových šošoviek po rám je každý jeden náš výrobok navrhnutý a vyvinutý v Nemecku. Dokonalosť našich výrobkov je podstatou nemeckej kvality a technických zručností. A výsledok je pôsobivý: Rodenstock si v súčasnosti udržuje zhruba 500 patentov a patentových prihlášok na celom svete zameraných na inovácie v oblasti okuliarových šošoviek, rámov a prístrojov.

Značkové okuliare od Rodenstock:
Pokročilá technológia. Vynikajúca kvalita.

Naše záruky a služby.

Pri kúpe okuliarov s okuliarovými šošovkami značky Rodenstock dostanete od vášho optika garančnú kartu* Rodenstock. S touto kartou máte nárok na všetky služby uvedené ďalej a dozviete sa všetky dôležité informácie o vašich okuliaroch. Takže váš optik môže okamžite objednať správnu náhradu v prípade poškodenia alebo straty.

 • Zaručujeme vám hladký priebeh zvykania si na nové okuliare. Ak s nimi však nebudete počas prvých 6 mesiacov spokojní, vymeníme vám okuliarové šošovky za iný výrobok našej spoločnosti s rovnakými dioptrickými hodnotami. S príslušným doplatkom môžete získať aj okuliarové šošovky vyššej hodnoty. V prípade záručnej reklamácie nemáte nárok na kompenzáciu.*

  icons/big/zufriedenheitsgarantie
 • Zaručujeme vám vysokú funkčnosť a dlhú životnosť vašich nových okuliarov Rodenstock. V prípade chyby kvality do 24 mesiacov od zakúpenia bezplatne dostanete od svojho optika totožné náhradné okuliarové šošovky.
  Poskytujeme aj záruku 24 mesiacov od zakúpenia na naše rámy na všetky škody, ktoré nie sú zapríčinené normálnym opotrebovaním alebo nesprávnym zaobchádzaním, ale chybami materiálu alebo výroby.*

  icons/big/qualitaetsgarantie_brillen
 • Poskytujeme vám 36-mesačnú záruku na povrchovú úpravu, keď si kúpite okuliare s našimi prvotriednymi povrchovými úpravami.

  icons/big/qualitaetsgarantie_veredelung
 • Ak sa vaše progresívne okuliarové šošovky rady Impression® poškodia alebo stratia počas cesty v zahraničí, pošleme vám pohotovostnú súpravu s okuliarmi do diaľky a do blízka podľa vašich predpísaných dioptrií priamo do vášho miesta pobytu. Keď dostanete nové alebo opravené progresívne šošovky, vrátite praktickú pohotovostnú súpravu vášmu optikovi. Jednoduchá a exkluzívna služba firmy Rodenstock.*

  Použite pre núdzovú sadu okuliarov

  icons/big/travelservice
 • Ak si želáte, môžete si svoje okuliare Rodenstock poistiť proti krádeži, rozbitiu alebo poškodeniu. Ponúkame vám toto doplnkové poistenie pre všetky okuliare značky Rodenstock v spolupráci s jedným z najväčších poskytovateľov poistenia na svete za výhodných podmienok. Ak si vyberiete individuálne okuliare z nášho radu Impression®, máte automaticky výhodu poistenia okuliarov. Na 12 mesiacov od dátumu vystavenia vašej záručnej a servisnej karty od Rodenstock sú vaše okuliare poistené proti poškodeniu, rozbitiu a krádeži a ušetríte 50 % z nákupnej ceny nových okuliarov pre prípad poškodenia alebo straty. Spýtajte sa svojho optika na poistenie okuliarov Rodenstock.**

  icons/big/versicherung

* Garancia záruky vrátane garančnej karty Rodenstock je k dispozícii u všetkých spolupracujúcich optikách. Záruky a služby sa môžu líšiť podľa krajín. Vaše nároky podľa zákonnej záruky zostávajú nedotknuté. Náhradné súčiastky pre vaše okuliare Rodenstock sú k dispozícii aj niekoľko rokov od zakúpenia. V prípade poškodenia vám môžu okuliare opraviť a môžete ich ďalej používať.

**Z právnych dôvodov sa poistenie okuliarov môže ponúkať iba v Nemecku a Rakúsku.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading