Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik
| 25. november 2021

Okuliare pre šoférov: Guide

Či už ste obchodní cestujúci, dochádzate za prácou, alebo ste príležitostný šofér – každý, kto za volantom strávi veľa času, dobre vie, že šoférovanie kladie veľké nároky na oči: premenlivé svetelné podmienky, oslnenie protiidúcimi autami, lesknúca sa vozovka atď.

Bezpečné šoférovanie a istota sú späté s perfektným videním a pre šoféra, ktorý nosí okuliare, to platí dvojnásobne. Rodenstock okuliare pre šoférov sú vytvorené pre vaše špecifické potreby. Objavte výhody inovatívnych technológií ako napríklad meranie zraku pomocou DNEye® Scanneru, alebo špeciálnej povrchovej úpravy Solitaire® 2.

Lepšie videnie v noci

Meranie zraku pomocou DNEye® Scanneru: Veľa ľudí si nie je istých pri šoférovaní v noci. Dôvod: V tme sa zrenice rozťahujú a svetelné lúče sa lámu odlišným spôsobom ako počas dňa, čím vzniká rozmazaný obraz. Vďaka meraniu zraku pomocou DNEye® Scanneru od spoločnosti Rodenstock je možné tento efekt detekovať a individuálne korigovať.

Redukcia oslnenia

Solitaire® Protect Road 2: Táto inovatívna povrchová úprava obmedzuje oslnenie vyvolané napríklad modernými xenónovými či LED reflektormi. Výrazne sa obmedzujú aj nepríjemné odrazy, napríklad na mokrej vozovke. Zvýšenie kontrastu za denného osvetlenia spríjemňuje šoférovanie. A mimochodom: Vaše okuliare pre šoférov sú také, vďaka svojej špeciálnej povrchovej úprave, mimoriadne odolné voči prachu a ľahko sa čistia.

Pre pohodlné videnie na akúkoľvek vzdialenosť: Progresívne okuliare pre šoférov.


Pri šoférovaní je potrebný plynulý prechod medzi blízkymi a vzdialenými predmetmi. Progresívne okuliarové šošovky predstavujú ideálne riešenie: ostré videnie na všetky vzdialenosti plynule od diaľky až po blízko. Vďaka tomu vidíte bez námahy na všetky vzdialenosti. Čo sa vzhľadu týka, progresívne šošovky sa neodlišujú od „štandardných“.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading