Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš okuliarový rám
Váš očný optik
Hľadanie očného optika You can attach your wish list directly to your appointment booking
| 25. november 2021

Okuliare pre šoférov: Guide

Či už ste obchodní cestujúci, dochádzate za prácou, alebo ste príležitostný šofér – každý, kto za volantom strávi veľa času, dobre vie, že šoférovanie kladie veľké nároky na oči: premenlivé svetelné podmienky, oslnenie protiidúcimi autami, lesknúca sa vozovka atď.

Bezpečné šoférovanie a istota sú späté s perfektným videním a pre šoféra, ktorý nosí okuliare, to platí dvojnásobne. Rodenstock okuliare pre šoférov sú vytvorené pre vaše špecifické potreby. Objavte výhody inovatívnych technológií ako napríklad meranie zraku pomocou DNEye® Scanneru, alebo špeciálnej povrchovej úpravy Solitaire® 2.

Lepšie videnie v noci

Meranie zraku pomocou DNEye® Scanneru: Veľa ľudí si nie je istých pri šoférovaní v noci. Dôvod: V tme sa zrenice rozťahujú a svetelné lúče sa lámu odlišným spôsobom ako počas dňa, čím vzniká rozmazaný obraz. Vďaka meraniu zraku pomocou DNEye® Scanneru od spoločnosti Rodenstock je možné tento efekt detekovať a individuálne korigovať.

Redukcia oslnenia

Solitaire® Protect Road 2: Táto inovatívna povrchová úprava obmedzuje oslnenie vyvolané napríklad modernými xenónovými či LED reflektormi. Výrazne sa obmedzujú aj nepríjemné odrazy, napríklad na mokrej vozovke. Zvýšenie kontrastu za denného osvetlenia spríjemňuje šoférovanie. A mimochodom: Vaše okuliare pre šoférov sú také, vďaka svojej špeciálnej povrchovej úprave, mimoriadne odolné voči prachu a ľahko sa čistia.

Pre pohodlné videnie na akúkoľvek vzdialenosť: Progresívne okuliare pre šoférov.


Pri šoférovaní je potrebný plynulý prechod medzi blízkymi a vzdialenými predmetmi. Progresívne okuliarové šošovky predstavujú ideálne riešenie: ostré videnie na všetky vzdialenosti plynule od diaľky až po blízko. Vďaka tomu vidíte bez námahy na všetky vzdialenosti. Čo sa vzhľadu týka, progresívne šošovky sa neodlišujú od „štandardných“.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading