Look at you!

Neformálna mestská elegancia s okuliarovými rámami Rodenstock Capsule Collection.

scroll down
Okuliare Rodenstock
Váš zoznam želaní
Váš očný optik

Okuliarové rámy

Okuliarové rámy

1 2 3 4

Parádny štýl v tvare, farbe a materiáli.

Nadčasové tvary štýlových rámov v kombinácii s vysokokvalitným acetátovým plastom v rôznych farbách prepožičiavajú svojmu nositeľovi zvláštnu ležérnosť a módny mestský šmrnc. V kombinácii so šošovkami s farebným gradientom, zrkadlením alebo funkciami, ako je zvýšenie kontrastu a polarizácia, rámy slnečných okuliarov šikovne podčiarkujú charakter svojho nositeľa.

Vyrazte v štýle Heavy Metal

Hlasné, sebaisté a provokatívne. Tak sa prezentujú nové modely Steven, Freddie a Doro. Najmä model RR216 pre dámy vytvára dojem svojhlavosti. „Doro“ svojím trojuholníkovým tvarom zaručene spôsobí rozruch a stelesňuje nový vzhľad doby. Nemenej vzrušujúce sú oba unisex modely Steven a Freddie. Rámy z nehrdzavejúcej ocele s tenkým okrajom a plochými stranicami na seba hlasno upozorňujú svojím tvarom a sú hodny svojho mena.

Láska menom acetát

Pozrite sa na seba! To je motto kampane v jej duchu sú nové modely prezentované. Vynikajú farebnými vzormi a originálnym nosníkom. Guľaté, oválne alebo hranaté tvary dioptrických rámov - vo všetkých budete neprehľadnuteľní.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.