Okuliare pre deti od spoločnosti Rodenstock

Okuliarové šošovky MyCon® - myopia pod kontrolou

scroll down
Váš zoznam želaní
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Okuliare Rodenstock
Vaše okuliare
Váš očný optik
Okuliarové šošovky Rodenstock MyCon®

Zmiernenie myopie pomocou okuliarov pre deti

Či už ide o tablet, počítač alebo domáce úlohy, dnešné deti sa viac sústredia na veci, ktoré majú priamo pred sebou v krátkych vzdialenostiach, než aby trávili čas vonku. Toto správanie vedie k tomu, že u stále väčšieho počtu detí sa rozvíja myopia - nazývaná tiež ako krátkozrakosť. Do roku 2020 bola krátkozraká viac ako tretina svetovej populácie. To znamená, že počas iba dvoch desaťročí došlo k prudkému nárastu.

Odborníci spoločnosti Rodenstock prišli s riešením: Okuliarové šošovky Rodenstock MyCon®. Tieto okuliarové šošovky sú presne navrhnuté pre korekciu myopie u detí, zabezpečujú ostré videnie a zmierňujú ďalší rozvoj krátkozrakosti*.

Výhody detských okuliarov so šošovkami Rodenstock

Deti rýchlo vnímajú okuliare bez obmedzenia. Okuliarové šošovky MyCon® od spoločnosti Rodenstock sú k dispozícii v rôznych stenšeniach a je ich možné flexibilne prispôsobiť potrebám dieťaťa. A čo je najdôležitejšie, sú tenšie a ľahšie ako veľa iných šošoviek pre korekciu myopie na trhu.

Kontrola myopie

Čo sa skrýva za okuliarovými šošovkami MyCon®?

Myopia je dôsledkom príliš dlhého oka. Bežné jednoohniskové šošovky môžu myopiu korigovať, ale nie sú určené k jej spomaleniu. Pri korekcii týmito šošovkami sa svetlo skôr premieta za sietnicu, čo u niektorých detí spôsobuje nadmerné predlžovanie oka a to myopiu ďalej zhoršuje.

V okuliarových šošovkách MyCon® je svetlo rozptýlené tak, že dopadá na perifériu pred sietnicu a nie za ňu. Tým sa spomaľuje rast dĺžky oka. Oblasti kontroly progresie myopie sú v šošovkách MyCon® umiestnené v perifériách. Tým je zabezpečené, že zraková ostrosť pre priamy pohľad je čo najmenej ovplyvnená.

*Nezávislá klinická štúdia skúmajúca vývoj myopie u európskych detí vo veku 7 až 14 rokov počas 5 rokov preukázala, že šošovky pre reguláciu myopie založené na princípoch Rodenstock MyCon® môžu znížiť jej progresiu až o 40%.

Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
??data.request.mail??

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.

Loading