0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: House of Better Vision  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

19

+

=

devätnásť

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1653024 - doc-Id: 1643598
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Čím sa vyznačujú dobré okuliare?

Dobré okuliare sú výsledkom súhry technickej zručnosti s dizajnom, technológiou a estetikou. Je to systém, s ktorým vidíte lepšie.

 
 
Prispôsobenie tvári a pohodlie pri nosení
 
 
Sklá a vzhľad
 
 
Dizajn a materiály
 
 
Povrchová úprava a povrchy
 
 
Ochrana proti slnku a UV žiareniu
 
 
Nemecká technika
 
 
Obchodná známka
 
 
Servis a záruka

Prispôsobenie tvári a pohodlie pri nosení

Okuliare vytvorené pre vás: Pre dokonalé videnie sú okuliare Rodenstock prispôsobené nielen vašim očiam, ale aj tvaru vašej tváre a hlavy. Takto zabezpečujeme, že vaše okuliare stále pohodlne sedia na tvári aj po dlhom nosení.

Viac

Viac

 
 

Rámy

Sklá

 
 
Rámy

Všetky naše rámy sú výsledkom know-how trvajúceho viac ako 140 rokov. Tvary bočníc našich modelov sú optimálne prednastavené a majú jadro z tvárneho kovu. Takto môže váš optik zohľadniť vaše individuálne požiadavky na akúkoľvek optiku Rodenstock a poskytnúť vám tak jedinečný zážitok z nosenia.

Sklá

Naše prémiové sklá z plastu sú o 60 % ľahšie ako porovnateľné sklá z minerálneho skla. Špeciálny materiál s vysokými mernými hmotnosťami umožňuje veľmi tenký výbrus skiel. Tým sa zabezpečuje estetický vzhľad a veľké pohodlie pri nosení vďaka nižšej hmotnosti aj pri vylepšených funkciách. Skryté zázraky: Pochopiteľne to nemôžete vidieť, ale vaše sklá sú skutočný majstrovský kúsok vďaka nášmu presnému meraniu celého vášho systému videnia, ako aj vďaka opracovaniu v súlade s tými najvyššími štandardmi.

Sklá a vzhľad

Skryté zázraky: Pochopiteľne to nemôžete vidieť, ale vaše sklá sú skutočný majstrovský kúsok vďaka nášmu presnému meraniu celého vášho systému videnia, ako aj vďaka opracovaniu v súlade s tými najvyššími štandardmi.

Viac

Viac

 
 

Výskum

Meranie

Výroba

 
 
Výskum

Naše výrobky obsahujú poznatky z mnohých rokov výskumu, najvyššie remeselné majstrovstvo, presné obrúsenie a najlepšie materiály. To predstavuje základ, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Rodenstock je jediný výrobca, ktorý ponúka sklá aj rámy z jedného zdroja už od svojho založenia pred viac ako 140 rokmi. To predstavuje maximálne schopnosti, vďaka ktorým je revolučný vývoj možný.

Meranie

Vďaka meraniu pomocou skenera DNEye® a nášho 3D video meracieho systému Impression® získate na mieru upravené sklá, ktoré zohľadňujú viac než len to, čo je uvedené na vašom recepte na okuliare. Do výpočtu a výroby sú zavádzané parametre ako tvar vašej tváre, očný rozostup a vaše individuálne vizuálne návyky. Môžete si vychutnať jedinečnú vizuálnu skúsenosť, výnimočné pohodlie pri nosení a dokonalú estetickú stránku.

Výroba

Celý proces vedúci k hotovým sklám z jedného zdroja. To je jediný spôsob, ako zaručiť vysokú kvalitu, ktorá presahuje bežné štandardy odvetvia. Technické centrum Rodenstock spolu s mnohými odborníkmi vyvinulo aj výrobné prostriedky, pomocou ktorých sa vyrábajú hi-tech sklá. Prísne kontroly kvality zaručujú jedinečne vysokú kvalitu.

Dizajn a materiály

Harmónia formy a funkcie: Naše okuliare sú výnimočne práve vďaka dokonalej súhre medzi dizajnom a materiálom. Pre váš dokonalý vizuálny zážitok sú estetika a trendy dôležité, rozhodujúca však je aj kvalita jednotlivých prvkov. V spoločnosti Rodenstock sa módne trendy a estetické aspekty uplatňujú výhradne prostredníctvom prvotriednych materiálov.

Viac

Viac

 
 

Antikorová oceľ

Titán

Beta titán

Acetát

Polyamid

Plast

Minerálne sklo

 
 
Rámy: Antikorová oceľ

Antikorová oceľ je veľmi pevný materiál s vysokou pevnosťou v ťahu, stále je však veľmi ohybná. Používame ju na výrobu stredov a bočníc okuliarov.

Rámy: Titán

Titán, ľahký materiál, ktorý je odolný voči korózii a rozmerovo stabilný, sa vyznačuje mimoriadne vysokou kompatibilitou. Preto je veľmi vhodný pre ľudí s alergiami. U nás z neho robíme stredy okuliarov, pretože sklá dokonala sedia vďaka individuálnemu nastaveniu.

Rámy: Beta titán

Beta titán sa vyrába z mimoriadne čistého titánu a titánovej zliatiny beta. Takto vyčistený kov je veľmi pružný, absolútne odolný voči korózii, ľahký a hypoalergenický. Beta titan používame hlavne na bočnice okuliarov, kde jeho vysoká pružnosť poskytuje veľké pohodlie pri nosení.

Rámy: Acetát

Tento kvalitný plast je k dispozícii v takmer neobmedzenom počte farebných odtieňov. Používame výlučne najjemnejší taliansky acetát, ktorý je absolútne hypoalergenický. Používa sa na stredy a bočnice, kde najjemnejšie obrúsenie zabezpečuje dokonalé prispôsobenie.

Rámy: Polyamid

Tento nerozbitný plast je súčasne pružný, tvárny a hypoalergenický. Polyamid sa dá spracovať tak, aby bol veľmi tenký, čo umožňuje mimoriadnu priehľadnosť. Polyamid používame na stredy a bočnice okuliarov aj na koncovky bočníc.

Sklá: plast

Plastové sklá sú ľahké a umožňujú použitie mimoriadne dekoratívnych rámov. Špeciálne povrchové úpravy ako Solitaire® Protect Plus 2 zabraňujú odrazenému svetlu a chránia sklá proti poškriabaniu.

Sklá: Minerálne sklo

Veľa nositeľov okuliarov nedá dopustiť na overené a osvedčené minerálne sklo. Nízke požiadavky na ošetrovanie a vysoká odolnosť voči poškriabaniu sú výhodou, za ktorú sa však platí mierne vyššou hmotnosťou.

Povrchová úprava a povrchy

Trvale dokonalé videnie aj vzhľad: Keď nájdete okuliare, ktoré sú pre vás dokonalé, budete si tiež chcieť vychutnať nové vyhliadky čo najdlhšie. Naše hi-tech povrchové úpravy okuliarov aj skiel poskytujú ochranu aj mnohé ďalšie výhody.

Viac

Viac

 
 

Sklá

Rámy

Povrchové úpravy

 
 
Sklá

S našimi povrchovými úpravami Solitaire® Protect Plus 2 vám ponúkame dokonalú univerzálnu ochranu pre vaše okuliare. Tieto neviditeľné ochranné povlaky poskytujú zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu, oslabujú obťažujúce odrazy svetla a zabezpečujú jednoduchú nepretržitú starostlivosť o okuliare.

Rámy

Povlaky na našich rámoch sú osobitne odolné voči environmentálnym vplyvom a mimoriadne odolné voči obrúseniu. Vaše okuliare Rodenstock si zachovávajú odolnosť voči korózii aj po ich prispôsobení vašim individuálnym požiadavkám. Na zafarbenie sa používajú aj vzácne kovy, napr. zlato, paládium alebo rutenium.

Povrchové úpravy

Špičková povrchová úprava Solitaire® Protect Plus 2 umožňuje jasný pohľad na vaše oči aj neobmedzené videnie v každej situácii. Naša hi-tech povrchová úprava zvyšuje trvanlivosť vašich skiel a ich odolnosť voči poškriabaniu. Sklá trvale odpudzujú špinu, mastnotu a vody a znižujú nepríjemné odrazy svetla, takže vaše oči sú jasne vidieť.

Ochrana proti slnku

Pre bezpečné videnie a dokonalý vzhľad: Ponúkame širokú škálu kvalitných skiel s ochranou proti slnku na predpis. Všetky sklá Rodenstock s ochranou proti slnku optimálne chránia vaše oči proti UV žiareniu. To pre vás znamená bezpečnosť bez ohľadu na farbu a odtieň, ktoré si vyberiete.

Viac

Viac

 
 

Štýlová ochrana proti UV

Vysoko kontrastné videnie

Sklá s ochranou voči polarizovanému slnečnému svetlu

Samozafarbujúce sklá s ochranou voči slnku

 
 
Štýlová ochrana proti UV

SunProtect v každom skle s ochranou proti slnku spája dizajn a funkčnosť. Sklá poskytujú optimálnu ochranu voči UV žiareniu, sú dostupné v štýlových farbách s odstupňovaným odtieňom alebo bez neho a, samozrejme, aj na predpis!

Vysoko kontrastné videnie

Ideálne pre každého, kto si chce zachovať vysoko kontrastné videnie napriek slnečnému svetlu: SunContrast odfiltruje 100 % UV žiarenia aj veľkú časť modrého svetla v dennom svetle. Sú mimoriadne vhodné na miesta s veľkým odrazom svetla, napríklad na dovolenku na pláži. Sú k dispozícii aj na individuálny predpis.

Sklá s ochranou voči polarizovanému slnečnému svetlu

Polarizované sklá dokážu odfiltrovať všetky nepríjemné svetelné odrazy a umožňujú uvoľnené pozeranie, ktoré neunavuje. Okrem veľkého vizuálneho pohodlia vám to poskytuje aj väčšiu bezpečnosť, napríklad pri šoférovaní alebo športovaní vonku. Samozrejme sú k dispozícii aj na predpis.

Samozafarbujúce sklá s ochranou voči slnku

Do slnečných okuliarov, ktoré myslia za vás: Naše samozafarbujúce sklá ColorMatic IQ® Sun 2 sa v rekordnom čase prispôsobia akýmkoľvek svetelným podmienkam a poskytujú bezpečné videnie so 100 % ochranou voči UV žiareniu.
Viac o inteligentných okuliaroch

Nemecká technika

Nemecká kvalita a technická zručnosť: Všetky naše rámy a sklá sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Nemecku. Všetky komponenty a materiály teda spĺňajú najvyššie štandardy pre najväčšie pohodlie pri nosení a dokonalý vizuálny zážitok.

Viac

Viac

 
 

Rámy

Sklá

Kvalita

 
 
Rámy

Trvanlivosť, čistotu a kvalitu všetkých komponentov našich okuliarov testujeme až po tú najmenšiu skrutku. S bočnicami sa pohne viac ako 60 000 krát. Materiál náteru, rámu a skiel sa testuje na kompatibilitu a koróziu. Okrem toho podrobujeme takmer všetky komponenty záťažovým testom. Naším cieľom je pritom zabezpečiť, aby ste si svoje okuliare Rodenstock užívali po dlhý čas.

Sklá

Rovnako ako naše rámy, aj naše sklá v sebe zahŕňajú mnoho rokov výskumu a vývoja. Vďaka viac ako 140-ročnému know-how sa môžete tešiť z hi-tech skiel s presným obrúsením.

Kvalita

Obrábanie s vysokou presnosťou na strojoch, ktoré sú produktom nášho vlastného vývoja, zaručuje maximálnu kvalitu všetkých prvkov vašich okuliarov Rodenstock. Naše prísne kontroly a rozsiahle testy značne presahujú rozsah nemeckých odvetvových noriem (DIN/ISO).

Obchodné značky Rodenstock

Naša značka kvality: Kvalitu oceňuje ten, kto vo firme Rodenstock nakupuje. Aby sme zabezpečili, že to uvidíte aj na svojom ráme alebo sklách, označujeme naše výrobky nezameniteľným symbolom „R“. Tento symbol vyjadruje 140 rokov know-how v oblasti optiky.

Viac

Viac

 
 

„R“

 
 
„R“

Či už je na ráme alebo na sklách: Naša značka vám dokazuje, že máte originálny produkt od firmy Rodenstock, ktorý spĺňa tie najvyššie technické a funkčné požiadavky. Symbol „R“ začleňujeme ako dizajnový prvok do našich optických produktov. Ak si vyberiete sklá od firmy Rodenstock, uvidíte našu značku na pravom skle.

Servis a záruka

Zaručená kvalita Rodenstock: Pri kúpe okuliarov s našimi sklami dostanete a záručnú a servisnú kartu Rodenstock. Okrem všetkých dôležitých informácií o vašich sklách vám karta tiež poskytne bezplatné doplnkové služby.

Viac

Viac

 
 

6-mesačná záruka spokojnosti

2-ročná záruka na kvalitu

3-ročná záruka na kvalitu

Servis pre cestovateľov

 
 
6-mesačná záruka spokojnosti

Ručíme vám za bezproblémovú aklimatizáciu na vaše sklá Rodenstock. Ak s nimi však nebudete počas prvých 6 mesiacov spokojní, vymeníme vám ich za iný výrobok našej spoločnosti s rovnakými korekčnými hodnotami. Existuje aj možnosť výmeny za sklá s vyššou hodnotou, ktorá je podmienená dodatočnou platbou. V prípade záručného nároku neexistuje nárok na náhradu zaplatenej hodnoty. *

2-ročná záruka na kvalitu

Ručíme za trvanlivosť a funkciu vašich nových skiel Rodenstock. Ak vaše sklá budú mať chybu kvality počas 24 mesiacov od kúpy, váš optik vám ich bezplatne vymení za rovnaké sklá. *

3-ročná záruka na kvalitu

Vzťahuje sa na kúpu skiel Solitaire® Protect 2, Solitaire® Protect Balance 2, Solitaire® Protect Plus 2 a Solitaire® Protect Sun 2: Nad a mimo rámca 24-mesačnej záruky na kvalitu poskytujeme dodatočnú 12-mesačnú záruku na povlak pre špičkové povrchové úpravy Solitaire® Protect 2, Solitaire® Protect Balance 2, Solitaire® Protect Plus 2 a Solitaire® Protect Sun 2.*

Servis pre cestovateľov

Poskytujeme tiež zaistenie pre používateľov multifokálnych okuliarov na cestách. Ak sa vaše okuliare počas cesty do zahraničia poškodia alebo stratia, pošleme vám na miesto vášho pobytu núdzovú súpravu okuliarov s okuliarmi na blízko alebo do diaľky podľa vášho predpisu. Ide o okamžitú, bezplatnú a výlučnú službu od firmy Rodenstock.*

* Kartu Rodenstock môžete dostať od všetkých zapojených optikov. Záruka a servis sa môžu v rôznych krajinách líšiť.

 
 

Čím sa vyznačujú dobré okuliare?

Dobré okuliare sú výsledkom súhry technickej zručnosti s dizajnom, technológiou a estetikou. Je to systém, s ktorým vidíte lepšie.

 
 
Prispôsobenie tvári a pohodlie pri nosení
 
 
Sklá a vzhľad
 
 
Dizajn a materiály
 
 
Povrchová úprava a povrchy
 
 
Ochrana proti slnku a UV žiareniu
 
 
Nemecká technika
 
 
Obchodná známka
 
 
Servis a záruka

Prispôsobenie tvári a pohodlie pri nosení

Okuliare vytvorené pre vás: Pre dokonalé videnie sú okuliare Rodenstock prispôsobené nielen vašim očiam, ale aj tvaru vašej tváre a hlavy. Takto zabezpečujeme, že vaše okuliare stále pohodlne sedia na tvári aj po dlhom nosení.

Viac

Viac

 
 

Rámy

Sklá

 
 
Rámy

Všetky naše rámy sú výsledkom know-how trvajúceho viac ako 140 rokov. Tvary bočníc našich modelov sú optimálne prednastavené a majú jadro z tvárneho kovu. Takto môže váš optik zohľadniť vaše individuálne požiadavky na akúkoľvek optiku Rodenstock a poskytnúť vám tak jedinečný zážitok z nosenia.

Sklá

Naše prémiové sklá z plastu sú o 60 % ľahšie ako porovnateľné sklá z minerálneho skla. Špeciálny materiál s vysokými mernými hmotnosťami umožňuje veľmi tenký výbrus skiel. Tým sa zabezpečuje estetický vzhľad a veľké pohodlie pri nosení vďaka nižšej hmotnosti aj pri vylepšených funkciách. Skryté zázraky: Pochopiteľne to nemôžete vidieť, ale vaše sklá sú skutočný majstrovský kúsok vďaka nášmu presnému meraniu celého vášho systému videnia, ako aj vďaka opracovaniu v súlade s tými najvyššími štandardmi.

Sklá a vzhľad

Skryté zázraky: Pochopiteľne to nemôžete vidieť, ale vaše sklá sú skutočný majstrovský kúsok vďaka nášmu presnému meraniu celého vášho systému videnia, ako aj vďaka opracovaniu v súlade s tými najvyššími štandardmi.

Viac

Viac

 
 

Výskum

Meranie

Výroba

 
 
Výskum

Naše výrobky obsahujú poznatky z mnohých rokov výskumu, najvyššie remeselné majstrovstvo, presné obrúsenie a najlepšie materiály. To predstavuje základ, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Rodenstock je jediný výrobca, ktorý ponúka sklá aj rámy z jedného zdroja už od svojho založenia pred viac ako 140 rokmi. To predstavuje maximálne schopnosti, vďaka ktorým je revolučný vývoj možný.

Meranie

Vďaka meraniu pomocou skenera DNEye® a nášho 3D video meracieho systému Impression® získate na mieru upravené sklá, ktoré zohľadňujú viac než len to, čo je uvedené na vašom recepte na okuliare. Do výpočtu a výroby sú zavádzané parametre ako tvar vašej tváre, očný rozostup a vaše individuálne vizuálne návyky. Môžete si vychutnať jedinečnú vizuálnu skúsenosť, výnimočné pohodlie pri nosení a dokonalú estetickú stránku.

Výroba

Celý proces vedúci k hotovým sklám z jedného zdroja. To je jediný spôsob, ako zaručiť vysokú kvalitu, ktorá presahuje bežné štandardy odvetvia. Technické centrum Rodenstock spolu s mnohými odborníkmi vyvinulo aj výrobné prostriedky, pomocou ktorých sa vyrábajú hi-tech sklá. Prísne kontroly kvality zaručujú jedinečne vysokú kvalitu.

Dizajn a materiály

Harmónia formy a funkcie: Naše okuliare sú výnimočne práve vďaka dokonalej súhre medzi dizajnom a materiálom. Pre váš dokonalý vizuálny zážitok sú estetika a trendy dôležité, rozhodujúca však je aj kvalita jednotlivých prvkov. V spoločnosti Rodenstock sa módne trendy a estetické aspekty uplatňujú výhradne prostredníctvom prvotriednych materiálov.

Viac

Viac

 
 

Antikorová oceľ

Titán

Beta titán

Acetát

Polyamid

Plast

Minerálne sklo

 
 
Rámy: Antikorová oceľ

Antikorová oceľ je veľmi pevný materiál s vysokou pevnosťou v ťahu, stále je však veľmi ohybná. Používame ju na výrobu stredov a bočníc okuliarov.

Rámy: Titán

Titán, ľahký materiál, ktorý je odolný voči korózii a rozmerovo stabilný, sa vyznačuje mimoriadne vysokou kompatibilitou. Preto je veľmi vhodný pre ľudí s alergiami. U nás z neho robíme stredy okuliarov, pretože sklá dokonala sedia vďaka individuálnemu nastaveniu.

Rámy: Beta titán

Beta titán sa vyrába z mimoriadne čistého titánu a titánovej zliatiny beta. Takto vyčistený kov je veľmi pružný, absolútne odolný voči korózii, ľahký a hypoalergenický. Beta titan používame hlavne na bočnice okuliarov, kde jeho vysoká pružnosť poskytuje veľké pohodlie pri nosení.

Rámy: Acetát

Tento kvalitný plast je k dispozícii v takmer neobmedzenom počte farebných odtieňov. Používame výlučne najjemnejší taliansky acetát, ktorý je absolútne hypoalergenický. Používa sa na stredy a bočnice, kde najjemnejšie obrúsenie zabezpečuje dokonalé prispôsobenie.

Rámy: Polyamid

Tento nerozbitný plast je súčasne pružný, tvárny a hypoalergenický. Polyamid sa dá spracovať tak, aby bol veľmi tenký, čo umožňuje mimoriadnu priehľadnosť. Polyamid používame na stredy a bočnice okuliarov aj na koncovky bočníc.

Sklá: plast

Plastové sklá sú ľahké a umožňujú použitie mimoriadne dekoratívnych rámov. Špeciálne povrchové úpravy ako Solitaire® Protect Plus 2 zabraňujú odrazenému svetlu a chránia sklá proti poškriabaniu.

Sklá: Minerálne sklo

Veľa nositeľov okuliarov nedá dopustiť na overené a osvedčené minerálne sklo. Nízke požiadavky na ošetrovanie a vysoká odolnosť voči poškriabaniu sú výhodou, za ktorú sa však platí mierne vyššou hmotnosťou.

Povrchová úprava a povrchy

Trvale dokonalé videnie aj vzhľad: Keď nájdete okuliare, ktoré sú pre vás dokonalé, budete si tiež chcieť vychutnať nové vyhliadky čo najdlhšie. Naše hi-tech povrchové úpravy okuliarov aj skiel poskytujú ochranu aj mnohé ďalšie výhody.

Viac

Viac

 
 

Sklá

Rámy

Povrchové úpravy

Ochrana proti zahmleniu

 
 
Sklá

S našimi povrchovými úpravami Solitaire® Protect Plus 2 vám ponúkame dokonalú univerzálnu ochranu pre vaše okuliare. Tieto neviditeľné ochranné povlaky poskytujú zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu, oslabujú obťažujúce odrazy svetla a zabezpečujú jednoduchú nepretržitú starostlivosť o okuliare.

Rámy

Povlaky na našich rámoch sú osobitne odolné voči environmentálnym vplyvom a mimoriadne odolné voči obrúseniu. Vaše okuliare Rodenstock si zachovávajú odolnosť voči korózii aj po ich prispôsobení vašim individuálnym požiadavkám. Na zafarbenie sa používajú aj vzácne kovy, napr. zlato, paládium alebo rutenium.

Povrchové úpravy

Špičková povrchová úprava Solitaire® Protect Plus 2 umožňuje jasný pohľad na vaše oči aj neobmedzené videnie v každej situácii. Naša hi-tech povrchová úprava zvyšuje trvanlivosť vašich skiel a ich odolnosť voči poškriabaniu. Sklá trvale odpudzujú špinu, mastnotu a vody a znižujú nepríjemné odrazy svetla, takže vaše oči sú jasne vidieť.

Ochrana proti zahmleniu

Tento problém pozná veľa ľudí, ktorí nosia okuliare – zahmlené sklá. Naša tkanina proti zahmleniu FogFree umožňuje nápravu. Ideálna je v kombinácii so sklami s povrchovou úpravou Solitaire® Protect Plus 2.

Ochrana proti slnku

Pre bezpečné videnie a dokonalý vzhľad: Ponúkame širokú škálu kvalitných skiel s ochranou proti slnku na predpis. Všetky sklá Rodenstock s ochranou proti slnku optimálne chránia vaše oči proti UV žiareniu. To pre vás znamená bezpečnosť bez ohľadu na farbu a odtieň, ktoré si vyberiete.

Viac

Viac

 
 

Štýlová ochrana proti UV

Vysoko kontrastné videnie

Sklá s ochranou voči polarizovanému slnečnému svetlu

Samozafarbujúce sklá s ochranou voči slnku

 
 
Štýlová ochrana proti UV

SunProtect v každom skle s ochranou proti slnku spája dizajn a funkčnosť. Sklá poskytujú optimálnu ochranu voči UV žiareniu, sú dostupné v štýlových farbách s odstupňovaným odtieňom alebo bez neho a, samozrejme, aj na predpis!

Vysoko kontrastné videnie

Ideálne pre každého, kto si chce zachovať vysoko kontrastné videnie napriek slnečnému svetlu: SunContrast odfiltruje 100 % UV žiarenia aj veľkú časť modrého svetla v dennom svetle. Sú mimoriadne vhodné na miesta s veľkým odrazom svetla, napríklad na dovolenku na pláži. Sú k dispozícii aj na individuálny predpis.

Sklá s ochranou voči polarizovanému slnečnému svetlu

Polarizované sklá dokážu odfiltrovať všetky nepríjemné svetelné odrazy a umožňujú uvoľnené pozeranie, ktoré neunavuje. Okrem veľkého vizuálneho pohodlia vám to poskytuje aj väčšiu bezpečnosť, napríklad pri šoférovaní alebo športovaní vonku. Samozrejme sú k dispozícii aj na predpis.

Samozafarbujúce sklá s ochranou voči slnku

Do slnečných okuliarov, ktoré myslia za vás: Naše samozafarbujúce sklá ColorMatic IQ® Sun 2 sa v rekordnom čase prispôsobia akýmkoľvek svetelným podmienkam a poskytujú bezpečné videnie so 100 % ochranou voči UV žiareniu.
Viac o inteligentných okuliaroch

Nemecká technika

Nemecká kvalita a technická zručnosť: Všetky naše rámy a sklá sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Nemecku. Všetky komponenty a materiály teda spĺňajú najvyššie štandardy pre najväčšie pohodlie pri nosení a dokonalý vizuálny zážitok.

Viac

Viac

 
 

Rámy

Sklá

Kvalita

 
 
Rámy

Trvanlivosť, čistotu a kvalitu všetkých komponentov našich okuliarov testujeme až po tú najmenšiu skrutku. S bočnicami sa pohne viac ako 60 000 krát. Materiál náteru, rámu a skiel sa testuje na kompatibilitu a koróziu. Okrem toho podrobujeme takmer všetky komponenty záťažovým testom. Naším cieľom je pritom zabezpečiť, aby ste si svoje okuliare Rodenstock užívali po dlhý čas.

Sklá

Rovnako ako naše rámy, aj naše sklá v sebe zahŕňajú mnoho rokov výskumu a vývoja. Vďaka viac ako 140-ročnému know-how sa môžete tešiť z hi-tech skiel s presným obrúsením.

Kvalita

Obrábanie s vysokou presnosťou na strojoch, ktoré sú produktom nášho vlastného vývoja, zaručuje maximálnu kvalitu všetkých prvkov vašich okuliarov Rodenstock. Naše prísne kontroly a rozsiahle testy značne presahujú rozsah nemeckých odvetvových noriem (DIN/ISO).

Obchodné značky Rodenstock

Naša značka kvality: Kvalitu oceňuje ten, kto vo firme Rodenstock nakupuje. Aby sme zabezpečili, že to uvidíte aj na svojom ráme alebo sklách, označujeme naše výrobky nezameniteľným symbolom „R“. Tento symbol vyjadruje 140 rokov know-how v oblasti optiky.

Viac

Viac

 
 

„R“

 
 
„R“

Či už je na ráme alebo na sklách: Naša značka vám dokazuje, že máte originálny produkt od firmy Rodenstock, ktorý spĺňa tie najvyššie technické a funkčné požiadavky. Symbol „R“ začleňujeme ako dizajnový prvok do našich optických produktov. Ak si vyberiete sklá od firmy Rodenstock, uvidíte našu značku na pravom skle.

Servis a záruka

Zaručená kvalita Rodenstock: Pri kúpe okuliarov s našimi sklami dostanete a záručnú a servisnú kartu Rodenstock. Okrem všetkých dôležitých informácií o vašich sklách vám karta tiež poskytne bezplatné doplnkové služby.

Viac

Viac

 
 

6-mesačná záruka spokojnosti

2-ročná záruka na kvalitu

3-ročná záruka na kvalitu

Servis pre cestovateľov

 
 
6-mesačná záruka spokojnosti

Ručíme vám za bezproblémovú aklimatizáciu na vaše sklá Rodenstock. Ak s nimi však nebudete počas prvých 6 mesiacov spokojní, vymeníme vám ich za iný výrobok našej spoločnosti s rovnakými korekčnými hodnotami. Existuje aj možnosť výmeny za sklá s vyššou hodnotou, ktorá je podmienená dodatočnou platbou. V prípade záručného nároku neexistuje nárok na náhradu zaplatenej hodnoty. *

2-ročná záruka na kvalitu

Ručíme za trvanlivosť a funkciu vašich nových skiel Rodenstock. Ak vaše sklá budú mať chybu kvality počas 24 mesiacov od kúpy, váš optik vám ich bezplatne vymení za rovnaké sklá. *

3-ročná záruka na kvalitu

Vzťahuje sa na kúpu skiel Solitaire® Protect 2, Solitaire® Protect Balance 2, Solitaire® Protect Plus 2 a Solitaire® Protect Sun 2: Nad a mimo rámca 24-mesačnej záruky na kvalitu poskytujeme dodatočnú 12-mesačnú záruku na povlak pre špičkové povrchové úpravy Solitaire® Protect 2, Solitaire® Protect Balance 2, Solitaire® Protect Plus 2 a Solitaire® Protect Sun 2.*

Servis pre cestovateľov

Poskytujeme tiež zaistenie pre používateľov multifokálnych okuliarov na cestách. Ak sa vaše okuliare počas cesty do zahraničia poškodia alebo stratia, pošleme vám na miesto vášho pobytu núdzovú súpravu okuliarov s okuliarmi na blízko alebo do diaľky podľa vášho predpisu. Ide o okamžitú, bezplatnú a výlučnú službu od firmy Rodenstock.*

* Kartu Rodenstock môžete dostať od všetkých zapojených optikov. Záruka a servis sa môžu v rôznych krajinách líšiť.

 
 

Každé okuliare sú majstrovský kúsok

Nemecká kvalita a technická zručnosť: Všetky naše rámy a okuliarové šošovky sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Nemecku. Všetky komponenty a materiály teda spĺňajú najvyššie štandardy pre najväčšie pohodlie pri nosení a dokonalý vizuálny zážitok.

Okuliare sú jedinečné práve súhrnom všetkých detailov. Predstavujú súhru medzi okuliarovými šošovkami s vysokou presnosťou, dokonale zladeným rámom a kompetentným individuálnym meraním a poradenstvom. Táto súhra vám zaručuje nielen dokonalé videnie ale súčasne aj dokonalý vzhľad. Okuliare od spoločnosti Rodenstock majú niečo, čo nemôže ponúknuť žiadny výrobca na svete: Systém lepšieho videnia.

Najvyššia spoľahlivosť a bezpečnosť
  • Viac ako 140 rokov skúseností s výrobou kvalitných okuliarových šošoviek
  • 6-mesačná záruka na spokojnosť a 24-mesačná záruka na kvalitu.
  • Zahŕňa osvedčenie o značke a obchodnú známku
  • Najprísnejšie kontroly kvality značne presahujúce požiadavky príslušnej nemeckej odbornej normy
Tá najvyššia kvalita života
  • Okuliare vyhrali mnoho ocenení vrátane nemeckého ocenenia za inováciu s názvom German Innovation Award
  • Veľmi tenké a ľahké okuliarové šošovky
  • Absolútna ochrana proti UV žiareniu a oslneniu
Tá najvyššia kvalita života
  • Riešenia na mieru pre vynikajúce a pohodlné videnie pre akýkoľvek štandard
  • Maximálne využitie osobného potenciálu videnia prostredníctvom technológie EyeLT®