Okuliarové rámy Rodenstock.

Perfektná kombinácia absolútne špičkovej kvality, nadčasového dizajnu a inovatívnej technológie pre optimálne pohodlie pri nosení. Všetko to sa spája v nadčasovom dizajne, ktorý si vždy podmaní nositeľov okuliarov.

scroll down
Okuliare Rodenstock
Váš zoznam želaní
Váš očný optik

Precízne majstrovské diela – okuliarové rámy Rodenstock.

Nadčasová klasika alebo moderný dizajn? Rodenstock s vyše 140-ročnými skúsenosťami s vynikajúcou nemeckou technikou vytvára v každom ráme perfektnú kombináciu technológie a dizajnu. Esteticky pútavé okuliarové rámy sľubujú maximálne pohodlie pri nosení vďaka tomu, že optimálne sadnú.

Okuliare od firmy Rodenstock sú výrobkom skutočnej kvality vytvoreným z vysoko kvalitných materiálov, ako je titán a nehrdzavejúca oceľ. Rodenstock sa spolieha na inovatívne technológie: S vyše 130 patentmi sa každý deň vyrábajú majstrovské diela s bezkonkurenčnou odolnosťou. Koniec koncov každé okuliare sú výsledkom 118 hodín zanietenia a pozornosti k detailom.

Pozrite si všetky rámy

Nová kolekcia okuliarov Rodenstock

Pocta skutočným módnym ikonám našich čias.


Dámske okuliare od firmy Rodenstock

Naše dámske okuliare Rodenstock sú viac ako špeciálny doplnok pre dokonalý vzhľad v duchu najnovšej módy. Sú módnym atribútom. Sprevádzajú vás počas života v meste, na pláži alebo pri športovaní. Sú nevyhnutné aj preto, aby vaše oči videli prirodzene – a aby ste vyzerali skvelo.

Pánske okuliare od firmy Rodenstock

Od bežných po elegantné, od športových po klasické – pánske okuliare od firmy Rodenstock dokonale zdôrazňujú váš individuálny charakter. Bez ohľadu na vaše plány: S okuliarmi z aktuálnej kolekcie firmy Rodenstock – aj slnečnými okuliarmi – nielenže vyzeráte úžasne, ale aj znova uvidíte prirodzene.

Prehliadka okuliarov Rodenstock 2019

Nová vízia štýlu.

Vaša najbližšia partnerská očná optika Rodenstock.

Veľký výber produktov Rodenstock na vás čaká v partnerských očných optikách. Skúsení oční optici vám pomôžu nájsť dokonalé okuliare. Dovoľte, aby sme vám poradili.

Hľadať optiku

Nájdite si ideálny okuliarový rám.

Vybrať si ideálne okuliare nie je vždy ľahké. Často sa v duchu pýtate: Ktorý rám sa mi hodí? Aký typ okuliarov vlastne potrebujem? Zozbierali sme zaujímavé fakty a užitočné tipy pre výber okuliarov od firmy Rodenstock.

Prvotriedne okuliare s inovatívnymi technológiami.

Okuliare od firmy Rodenstock sú vždy kvalitný výrobok. Používajú sa iba najlepšie materiály, ako je titán alebo nehrdzavejúca oceľ, z ktorých sú pomocou najmodernejších technológií zostavované trvanlivé majstrovské diela. Rodenstock je veľmi hrdý na inovatívny charakter svojich výrobkov.Celkove máme zaregistrovaných vyše 130 patentov. Jednou z našich inovácií je napr. okuliarový rám T-Lite, ktorý váži iba 4,7 g, a patrí preto medzi najľahšie okuliare na svete.

Toto tvorí okuliare špičkovej kvality.

Nijaké dva rámy nie sú rovnaké.

Okuliarové rámy Rodenstock sa dajú individuálne prispôsobiť vašej tvári a tvaru hlavy. Každý rám možno zmeniť až na siedmich rôznych miestach, aby sa dosiahol maximálny možný komfort pri nosení. Napríklad konce straníc ako aj sklon straníc môže očný optik ľahko nastaviť vďaka kvalitnému materiálu. Aj nosník alebo sedielka na kovových rámoch možno individuálne ľahko upraviť, aby okuliare dokonale sedeli.

Vyhlásenie o zhode

Podľa Nariadenia o zdravotníckych pomôckach a Nariadenia o osobných ochranných prostriedkoch si môžete stiahnuť naše Vyhlásenie o zhode.

Vyhlásenie o zhode
Žiadosť o stretnutie

Poslať nezáväznú žiadosť o stretnutie optikovi.Telefón
Fax

Zoznam prianí

Optikovi pomôže pripraviť sa na stretnutie, pripojením zoznamu prianí – vybraných rámov.

Vaša žiadosť o stretnutie bola úspešne odoslaná.

Čoskoro obdržíte e-mail s potvrdením, že Vaše údaje boli odoslané optikovi. Optik Vás kontaktuje priamo pre bližšie upresnenie stretnutia.

NÁVRAT SPÄŤ
Vaša požiadavka nemôže byž odoslaná!

Skúste zadanie opakovať, prosím.