0
    Oblasť, v ktorej sa nachádzate: OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY  
 
Poslať leták
 
 
 

Vyriešte úlohu.*

2

+

=

dvadsaťsedem

 

Ďalšia úloha,
Kliknite sem, prosím.

 
 

*Požadované polia

 
 
nav-Id: 1653104 - doc-Id: 1643378
Spoločnosť
Obľúbené položky (0)
Obľúbené položky (0)
Vaši aktuálne uložení favoriti
 
 

Žiadne obľúbené položky

 
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
 
 
 
 
 
 

Neformálne detské okuliare, ktoré deti nosia s potešením

Zo štatistického hľadiska potrebuje okuliare približne každé piate dieťa. V súčasnosti detské okuliare nielen dokonale kompenzujú poruchy videnia, ale súčasne aj vyzerajú skutočne dobre. To znamená, že šikana pre okuliare je vecou minulosti.

Vyzbrojte sa trochou trpezlivosti, keď kupujete prvé okuliare pre vaše dieťa, hlavne ak je malé. A nezabudnite nechať dieťa, aby si vybralo samo. Pretože čím viac sa okuliare dieťaťu páčia, tým radšej ich bude nosiť. Hlavne na začiatku sa treba ubezpečiť, že okuliare držia na nose. Vaše dieťa si na svoju vizuálnu pomôcku rýchlo zvykne. Odporúčanie: Hlavne, ale nielen vtedy, keď vaše dieťa nastupuje do školy odporúčame, aby ste dali jeho oči skontrolovať u očného lekára alebo optika.

Keďže hlavne malé deti ešte nemajú dobre vyvinutý nosový mostík, nosová opierka detských okuliarov musí sedieť obzvlášť dobre a mať mäkkú vypchávku. Takto budú okuliare lepšie držať na nose a zabráni sa otlačeninám. Osobitná pozornosť by sa mala venovať straniciam. Nesmú spôsobovať tlak, ktorý môže časom viesť k bolesti hlavy, ani by nemali byť nasadené príliš voľne. Ideálne je, ak sú stranice vyrobené z ohybného materiálu. Takto sa môžu v neobmedzenom počte prípadov ohnúť dovnútra a von, takže je pre detské ruku jednoduchšie okuliare nasadiť a zložiť. Tým sa zvyšuje pohodlie pri nosení a okuliare sa stávajú prijateľnejšie. Aj materiál rámu by mal byť schopný vydržať detské hranie sa bez problémov. Rámy vyrobené z ohybných ľahkých materiálov sú obzvlášť vhodné. Okuliarové šošovky v detských okuliaroch by mali byť rozhodne vyrobené z plastu. Plastové okuliarové šošovky vydržia viac ako sklo, ktoré sa môže nebezpečne roztrieštiť.

 


Kategória

 
V skratke
  • Mimoriadne ľahké, tenké a estetické
  • Vysoká odolnosť voči rozbitiu
  • Ocenená inovácia


Kategória

 
V skratke
  • Veľmi tenké a estetické
  • Najlepšie priestorové videnie
  • Vynikajúca prirodzená kompatibilita


Kategória

 
V skratke
  • Osvedčené už miliónkrát
  • Trvalá kvalita značky
  • Špičkový pomer cena/výkon